گیفت کارت
گیفت کارت

بهینه‌ساز حدید بازی Fallout 4 هم اکنون برای رایانه‌های شخص در دسترس است

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶

بتسدا بهینه ساز جدیدی را برای بازی Fallout 4 منتشر کرده است البته این بهینه ساز قابلیت‌های جدید یا تغییرات و مشکلات متعددی را برطرف نخواهد کرد. بروز رسانی ۱٫۷٫۱۵ منتشر شده جدید تنها و تنها برروی یک چیز متمرکز است: مونوریل Nuka-World و قابلیت شروع بکار مجدد آن.

توضیحات این بهینه ساز جدید واقعاً کوتاه است چون تنها شامل یک خط می‌شود:

برطرف کردن مشکل مونوریل Nuka-World که از ابتدا بدرستی کار نمی‌کرد.

برخی از افراد در انجمن بتسدا اعلام کرده‌اند که با این مشکل مواجه شده‌اند که تنها مربوط به یک پلتفرم نمی‌باشد. بنظر نمی‌رسد که نصب مجدد Nuka-World نیز برای همگان کارساز بوده باشد. خبر خوب این است که این بهینه ساز مشکل را برطرف کرده است.

بهینه ساز ۱٫۷٫۱۵ بازی Fallout 4 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و در هفته آینده برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد، گرچه هنوز روز معینی برای این عرضه اعلام نشده است.

بسته Nuka-World ششمین و آخرین محتوای بازی Fallout 4 می‌باشد که در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه) برای کلیه پلتفرم‌ها عرضه شده بود. این محتوا شامل مراحل، Raiderها، اسلحه‌ها، موجودات و چیزهای جدید دیگری می‌باشد.

سایر بسته‌های گسترش دهنده بازی Fallout 4 که پیش از آن شاهد عرضه آنها بودیم شامل بسته‌های Automatron (مارس ۲۰۱۶)، Wasteland Workshop (آوریل ۲۰۱۶)، Far Harbor (می ۲۰۱۶) و Contraptions Workshop (ژوئن ۲۰۱۶) بودیم. لازم بذکر است که بعد از انتشار کلیه محتوای این بازی، می‌توانید تمامی آن‌ها را با قیمت ۵۰دلار به‌عنوان DLC Pass دریافت کنید.

بازی Fallout 3 یک نسخه سال دریافت نمود که شامل بازی اصلی و کلیه بسته‌های دانلودی آن میشد، باید دید که بتسدا چنین برنامه‌ای را برای Fallout 4 دارد یا خیر.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید