گیفت کارت
گیفت کارت

فصل سوم بازی The Walking Dead از نوامبر آغاز می‌شود

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰

استودیو تل تیل گیمز به عنوان سازنده بازی The Walking Dead، با حضور در رویداد تازه برگزار شده پکس (PAX)، زمانی حدودی را برای انتشار اولین قسمت از فصل سوم بازی خود ارائه کرده است. جزئیات کامل در ادامه مطلب موجود می‌باشد.

طبق اعلام سازندگان، فصل سوم بازی The Walking Dead از نوامبر (بین آبان تا آذر) شروع می‌شود.

Clementine یکی شخصیت‌های قابل بازی در فصل سوم The Walking Dead است؛ دختری که به عنوان قهرمان سری بازی شناخته می‌شود و نسبت به فصل دوم، بزرگتر شده است. شما می‌توانید بین او و شخصیتی دیگر به نام Javier جابجا شوید اما طبق توضیحات تل تیل گیمز، نمی‌توانید طی یک بازه زمانی، در نقش هر دوی آنها حضور پیدا کنید.

Javier به عنوان بازمانده‌ای توصیف شده است که در حال حاضر “مشغول تقلا برای کنار هم نگه داشتن خانواده خود، در آخرالزمان مردگان است”. علاوه بر این موضوع، تل تیل تایید کرده است که فرزند AJ یعنی Rebecca هم باز خواهد گشت. اگر او را به یاد ندارید، زیاد به خودتان سخت نگیرید زیرا او در فصل دوم فقط یک نوزاد بود. در تصاویر انتهای مطلب شما می‌توانید او و دیگر شخصیت‌ها را مشاهده کنید.

کوین بویل به عنوان تهیه کننده حاضر در تل تیل، در ادامه توضیحات خود می‌گوید که Javier از طرفی سعی می‌کند بفهمد که Clementine به چگونه شخصیتی تبدیل شده است در حالی که هردوی آنها، ارزش‌هایی یکسانی را در جامعه نابود شده قبول دارند.

فصل سوم The Walking Dead که قرار است برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و دستگاه‌های موبایل عرضه شود، علاوه بر نسخه دیجیتالی، یک سیزن پس فیزیکی بر روی دیسک هم خواهد داشت.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید