بازی Duke Nukem 3D 20th Anniversary Edition World Tour برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی معرفی شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵

گیرباکس سافتور در مدت نمایشگاه PAX نسخه جدید بازی Duke Nukem 3D را معرفی کرد. این نسخه جدید Duke Nukem 3D 20th Anniversary Edition World Tour نامیده شده و از مراحل و هشت محتوای جدید اصلی خلق شده توسط طراحان اصلی Duke Nukem 3D بهرمند خواهد بود.

شما امکان اجرای نسخه جدید این بازی را با همان گرافیک سال ۱۹۹۶ خواهید داشت یا آنکه این امکان را خواهید داشت که نرخ فریم و کیفیت آن را بروز رسانی کنید. این بازی همچنین شامل موسیقی جدیدی است که توسط طراح اصلی موسیقی Duke Nukem 3D یعنی لی جکسون ساخته شده است. این بازی همچنین شامل خصوصیات تفسیر درون بازی از سوی سازنده می‌باشد. همچنین جان سنت جان به عنوان صدا پیشه Duke Nukem بازگشته است.

رندی پیچفرد به عنوان رئیس گیرباکس سافتور اعلام کرد:

این امکان محیا شده است که Allen ،Richard ،Lee و Jon پس از ۲۰ سال در کنار یکدیگر باز گردند و مراحل کلاسیک منحصرد بفرد و خارق العاده‌ای را خلق کنند که من امیدوارم لذت و خوشحالی را برای طرفداران سرسخت قدیمی و جدید بازی‌های ویدئویی به ارمغان آورند.

بازی Duke Nukem 3D: 20th Anniversary Edition World Tour در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به قیمت ۲۰ دلار در دسترس خوهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید