برای به پایان رساندن Vampyr به ۱۵ الی ۳۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۱

Vampyr یکی از مهیج‌ترین عناوینی است که دونت‌نود مشغول کار بر روی آن می‌باشد. در این بازی اتفاقات و عناصر مختلفی وجود دارند تا شما را سرگرم کنند و قرار نیست که تا بازی شروع نشده است، خیلی زود به پایان آن برسید زیرا مدت قابل توجهی را قرار است که صرف آن کنید. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

سایت wccftech اخیرا در گفتگویی که با سازندگان Vampyr داشته، از آنها پیرامون میزان زمان لازم برای به پایان رساندن بازی پرس و جو کرده است. طبق توضیحات ارائه شده، شما به ۱۵ ساعت زمان نیاز خواهید داشت تا داستان اصلی را به پایان برسانید و اگر بخواهید که همگی آیتم‌های قابل جمع آوری را بدست آورید و ماموریت‌های فرعی را انجام دهید، این میزان می‌تواند تا دوبرابر افزایش یابد.

وقایع Vampyr که ساخته استودیو دونت‌نود اینترتیمنت است، در سال ۱۹۱۸ و شهر لندن دنبال می‌شود و بازیکنان در آن هدایت نقش شخصیتی به نام  Dr. Jonathan Reid را بر عهده خواهند داشت. این فرد که به تازگی تبدیل به یک خون‌‌آشام شده، یک پزشک است و در مسیری دوگانه‌ بین برطرف کردن نیازهای هیولاهای درون خود و قسمی که به عنوان یک پزشک خورده در مانده است.

به عنوان یک Vampyr شما بایستی مردم را برای بقا خود قربانی کنید. برای اینکه بتوانید پیشرفت کنید، تغذیه کردن از خون مردم کار معمول شما خواهد بود و این مهم در نهایت، منجر به آزادسازی قدرت‌های ماورایی Vampyr خواهد شد که همگی آنها برای بقا، مبارزه و متقاعد کردن دیگران لازم هستند.

در بازی Vampyr، تصمیمات شما بی نتیجه نخواهند ماند؛ به قتل رساندن هر فرد تاثیرات خودش را بر روی لندن خواهد گذاشت و شما باید با نتیجه کارهای خود روبرو شوید.

Vampyr در سال ۲۰۱۷ برای ‌ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید