جزئیات و تاریخ عرضه اولین بسته دانلودی داستانی بازی Deus Ex: Mankind Divided اعلام شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
Deus Ex:Mankind Divided

شرکت اسکوئر انیکس جزئیاتی را در مورد اولین بسته دانلودی داستانی بازی Deus Ex: Mankind Divided ارائه کرد. این محتوای داستانی System Rift نام داشته و در آن شاهد بازگشت Frank Pritchard یعنی سرپرست اسبق بخش امنیت صنایع Sarif خواهیم بود. این شخصیت آخرین بار در بازی Deus Ex: Human Revolution دیده شده بود.

اسکوئر انیکس اعلام کرد:

در System Rift شخصیت Frank Pritchard به شما اضافه خواهد شد، یکی از دوستان Adam که پیش از این با صنایع Sarif همکاری داشته است. با همکاری او اطلاعاتی را در مورد اسرار گروه Santeau بدست خواهید آورد.
پس از ناامیدی در بدست آوردن اطلاعات بیشتر، Pritchard یکی از بانک‌های اطلاعاتی فوق العاده امن را هدف قرار می‌دهد که تاکنون نظیر آن ساخته نشده است و Palisade Blade نامیده می‌شود. با قبولی درخواست او و کمک کردن به او، شخصیت اصلی بازی یعنی Adam از اسرار مهمی مطلع خواهد شد.

System Rift از تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر ماه) از طریق ایکس‌باکس لایو، پلی‌استیشن نتورک و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. این بسته برای ایکس‌باکس وان ۹٫۵۹ پوند و برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی ۹٫۴۹ پوند قیمت خواهد داشت. این بسته دانلودی شامل سیزن پس Deus Ex: Mankind Divided می‌باشد بنابراین کسانی که آن را در اختیار دارند نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهند داشت.
دومین بسته دانلودی داستانی این بازی A Criminal Past نامیده می‌شود و در اوایل سال ۲۰۱۷ در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید