سرورهای بازی Destiny هفته آینده غیرفعال خواهند شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸

بروزرسان جدیدی برای بازی Destiny در هفته آینده برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. بروزرسان ۲٫۴٫۰ در تاریخ ۸ سپتامبر (۱۸ شهریور ماه) برای این بازی عرضه خواهد شد، همزمان سرورهای این بازی برای تعمیرات غیرفعال خواهند شد.

سرورهای این بازی برای مدت ۸ ساعت غیرفعال خواهند شد که از ساعت ۲۰:۳۰ شروع و تا ساعت ۰۴:۳۰ به وقت تهران ادامه خواهد داشت.

در اطلاعیه بانجی آمده است که در این مدت اپ Companion این بازی نیز بطور عادی کار نخواهد کرد. هنوز جزئیات کامل بروز رسان ۲٫۴٫۰ این بازی اعلام نشده است.

بانجی همچنین توضیح داد که کلن Destiny در زمان عرضه بروز رسان ۲٫۴٫۰ غیرفعال خواهد شد. بانجی اعلام کرد:

تگ‌های کلن تا زمان بازگشت بازی به حالت عادی غیر قابل مشاهده خواهد بود. ثبت نام و قابلیت‌های کلن Bungie.net محدود نخواهد شد.

موضوع دیگری که در مورد بروز رسان جدید این بازی وجود دارد این است که نحوه بدست آوردن Sterling Treasure را برای بازیکنان تغییر خواهد داد. از تاریخ ۸ سپتامبر شما تنها قادر به دریافت یک Sterling Treasure در هر هفته از طریق لول ۴۱ حالت Prison of Elders خواهید بود. زمانیکه بسته گسترش دهنده Rise of Iron عرضه شود، فروشگاه Eververse Trading Company موجود در بازی از فروش Sterling Treasure دست خواهد کشید. طبق اعلام بانجی در آینده Radiant Treasures بجای Sterling Treasure قرار خواهد گرفت که شامل Silver Dust و ornamentهای جدید می‌باشد. طبق توضیحات سازنده در زمان عرضه بسته Rise of Iron اطلاعات بیشتری در مورد Radiant Treasures بدست خواهید آورد.

پیرامون بروز رسان پیش رو، بانجی توضیحاتی را ارائه کرده است که بازیکنان باید از آنها مطلع باشند، در ادامه این نکات را مشاهده خواهید کرد:

  • لطفاً پیش از دریافت بروز رسان ۲٫۴٫۰ اطمینان حاصل کنید که از فضای مورد نیاز آن برخوردار می‌باشید.
  • قطع مراحل دریافت امکان دارد منجر به دریافت مجدد کلیه محتوای دریافت شده از ابتدا برای برخی از کنسول‌ها گردد.
  • برخی از کنسول‌ها برای دریافت بروز رسان ۲٫۴٫۰ نیاز به دریافت کلیه محتوای قبلی خواهند داشت. اگر با مشکلی مواجه شدید یا مراحل تایید و صحت سنجی قطع شد، کلیه محتوای دریافتی حذف خواهند شد و باید مجدداً مراحل دریافت را سپری کنید.

در نهایت بانجی اعلام کرد که از مشکل بازی Destiny در بلاک کردن بازیکنان برروی شبکه‌های محلی آگاه است. بانجی اعلام کرد:

ما مشکل را شناسایی کرده‌ایم و در حال بررسی پتانسیل‌های رفع مشکل هستیم.

بسته گسترش دهنده Rise of Iron این بازی در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای کنسول‌های نسل هشتم ارائه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید