بتای آزاد Battlefield 1 نقشه اضافه‌ای دریافت نخواهد کرد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴

بتای آزاد Battlefield 1 هم‌اکنون برای تمام کاربران در پلتفرم‌‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد که به آن‌ها اجازه می‌دهد برخی از محتوای بازی مانند نقشه Sinai Desert و یک‌سری سلاح‌ها را آزمایش کنند. این نقشه، با نقشه‌ای که در آلفای محدود بازی وجود داشت متفاوت است و به‌نظر می‌رسد کسانی که موفق به تجربه آلفای بازی نشدند باید تا زمان عرضه نسخه نهایی برای نقشه‌های دیگر صبور باشند.

روز گذشته در حساب رسمی توئیتر Battlefield تایید شد که هیچ نقشه‌ای به بخش چندنفره بتا اضافه نمی‌شود بنابراین انتظار تجربه بازی در نقشه St. Quentin Scar از آلفای محدود یا هر نقشه دیگر از نسخه نهایی را نداشته باشید:

فقط نقشه Sinai Desert در دسترس قرار می‌گیرد.

— Battlefield (@Battlefield) September 1, 2016

تاکنون دایس به‌صورت رسمی تاریخ پایان آن را اعلام نکرده اما با توجه به شواهد می‌توان تا ۸ سپتامبر (پنج‌شنبه ۱۸ شهریور) به تجربه بتای بازی پرداخت.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید