بهنیه ساز جدید بازی Homefront: the Revolution هم اکنون در دسترس است

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶

استدیوی دامباتسر اعلام کرد که بهینه ساز جدید بازی Homefront: The Revolution هم اکنون در دسترس است و برروی بهبود عملکرد این بازی تاثیر خواهد گذاشت.

این بهینه ساز در تامین نرخ فریم بهتر و بهبود عملکرد در طول بازی کمک خواهد کرد و ظاهراً عملکرد را نسبت به بهینه‌ سازهای پیشین تا ۱۵ درصد بهبود خواهد داد. این بهینه ساز موجب بهبود برخی مشکلات بازی خواهد شد. این بهینه ساز همچنین شامل دو نقشه مقاومت چدید به نام‌های Boom Patrol و Indy Forever خواهد بود.

استدیوی دامباتسر در مورد این بهینه ساز اعلام کرد:

بزرگترین مشکل بازیکنان از زمان عرضه بازی مربوط به مشکلات نرخ فریم این بازی بوده است. ما به سختی برروی آن کار کردیم و بتدریج از طریق بهینه سازهای قبلی آن را بهبود دادیم و در بهینه ساز جدید یعنی بهینه ساز ۱٫۰۶ شاهد افزایش قابل توجه آن خواهیم بود. این موضوع در تجربه بهتر بازی برای کلیه افراد برروی کلیه پلتفرم‌ها تاثیر خواهد گذاشت.

تیم ما همچنین برروی مشکل بزرگ دیگری کار کرده است که مربوط به ذخیره بازی بوده است. ما مقدار stalls ذخیره‌های این بازی را در بهینه سازهای قبلی کاهش دادیم اما تیم ما تلاش بیشتری جهت کاهش هر چه بیشتر آن کرده است و خوشحالیم که اعلام کنیم اکنون مقدار stalls در بازی از ۵ به ۱۰ ثانیه، نسبت به مقدار اصلی آن رسیده است و دیگر مشکلی در طول بازی ایجاد نخواهد کرد.

در ادامه تصاویر مربوط به این دو نقشه جدید را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید