بزودی امکان خرید بازی Castle of Illusion غیرفعال خواهد شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷

اگر علاقه مند به اجرای بازی Castle of Illusion می‌باشید اما هنوز آن را خریداری نکرده‌اید باید بدانید که زمان برای دریافت این بازی رو به پایان است.

شرکت سگا تایید کرد که امکان خرید بازی Castle of Illusion برای تعدادی از پلتفرم‌ها در این هفته پایان خواهد یافت و دیگر امکان خرید آن وجود نخواهد داشت. این شرکت اعلام کرد:

بنا بر شرایط موجود که مربوط به تاریخ انقضای محصول می‌باشد، شرکت سگا دیگر قادر نخواهد بود که بازی Castle of Illusion را برای فروش برروی ایکس‌باکس لایو، پلی‌استیشن نتورک یا استیم داشته باشد و با توجه به وضع موجود آخرین تاریخ ارائه آن ۲ سپتامبر (۱۲ شهریور ماه) خواهد بود.

مورد اعلام شده تنها مربوط به خرید این بازی بوده و دارندگان این بازی هیچگونه مشکلی در ادامه اجرای این بازی پس از تاریخ اعلام شده یعنی ۲ سپتامبر نخواهند داشت. این شرکت اعلام کرد:

بازیکنانی که این بازی را در اختیار دارند قادر خواهند بود که هر زمانی در آینده اقدام به دریافت این بازی نمایند و آن را اجرا کنند، خارج شدن این بازی از لیست خرید هیچ مشکلی برای کسانیکه این بازی را در اختیار دارند در هیچ زمانی ایجاد نخواهد کرد.

بازی Castle of Illusion در سال ۲۰۱۳ انتشار یافت. این بازی نسخه بازسازی شده‌ای از بازی سال ۱۹۹۰ شرکت سگا با نام مشابه بوده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید