معرفی عنوان رایگان پایان هفته استیم و عناوینی که فروش آنها شامل تخفیف خواهد شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵

علاقه‌منداری به سری بازی Call of Duty و همچنین بازی‌های پارادوکس اینتراکتیو این فرصت را پیدا کرده‌اند که برای تهیه مجموعه بزرگی از سری بازی‌های آنها برای رایانه‌های شخصی پول کمتری بپردازند. همچنین استیم اعلام کرد که عنوان رایگان پایان این پایان هفته Superfight می‌باشد.

علاقه مندان به سری بازی Call of Duty هم اکنون امکان خرید نسخه گُلد بازی Advanced Warfare با تخفیف ۵۰ درصدی و به قیمت ۳۰ دلار را خواهند داشت یا بازی Ghosts با تخفیف ۶۷ درصدی به قیمت ۲۰ دلار قابل تهیه خواهد بود. همچنین مجموعه کامل این سری بازی که شامل Call of Duty ،United Offensive ،Call of Duty 2 ،Modern Warfare ،World at War ،Modern Warfare 2 ،Black Ops ،Modern Warfare 3 ،Black Ops 2 ،Ghosts و کلیه بسته‌های دانلودی آنها به قیمت ۲۰۰ دلار بجای ۴۰۰ دلار قابل تهیه خواهد بود. گرچه استیم باندل‌هایی را نیز معرفی کرده است و بطور مثال طرفداران سری Modern Warfare تنها قابلیت دریافت ۳ نسخه محبوب این سری را یکجا به همراه بسته‌های دانلودی آنها به قیمت ۷۰ دلار را خوهند داشت، همچنین باندل Black Ops و باندل مربوط به بازی‌های مرتبط با جنگ جهانی دوم نیز معرفی شده‌اند.

همچنین استیم تخفیف قابل توجهی را شامل بازی‌های پارادوکس اینتراکتیو برای طرفداران آن در نظر گرفته است. در لیست این تخفیف با بازی‌هایی نظیر Cities: Skylines (به قیمت ۷٫۵۰ دلار)، Pillars of Eternity (به قیمت ۱۸ دلار) و Stellaris (به قیمت ۳۲ دلار) روبرو هستیم.

استیم تخفیفات دیگری را نیز اعلام کرده است شامل بازی‌هایی چون Enter the Gungeon به قیمت ۹ دلار، Downwell به قیمت ۱٫۵۰ دلار و Luftrausers به قیمت ۲٫۵۰ دلار می‌شود.

کلیه پیشنهادات گفته شده از امروز تا دوشنبه (تاریخ ۵ سپتامبر برابر با ۱۵ شهریور ماه) معتبر خواهند بود.

فارغ از موضوع تخفیف، استیم بازی Superfight را به عنوان بازی رایگان این پایان هفته خود اعلام کرده است که از امروز تا یکشنبه (۴ سپتامبر برابر با ۱۴ شهریور ماه) در دسترس خواهد بود. اگر علاقه به ادامه بازی در زمانی خارج از بازه زمانی رایگان آن را داشتید، امکان تهیه آن به قیمت ۹ دلار تا روز دوشنبه امکان پذیر خواهد بود.
بازی Superfight براساس یک بازی کارتی با همین نام می‌باشد. در این بازی بازیکنان از کارت‌های شخصیت‌هایی در مقابل دوستان خود استفاده می‌کنند و هر یک که استدلال بهتری در مورد کارت خود داشته باشند، پیروز مسابقه خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید