سگا لاین‌آپ خود برای توکیو‌گیم‌شو را مشخص کرد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲

سگا لاین‌آپ خود برای توکیوگیم‌شو را مشخص کرده که شاهد عنوان Persona 5 از اتلس در آن هستیم. درحال حاضر،  این شرکت فقط لیست بازی‌های حاضر در غرفه‌اش را منتشر کرده، اما برنامه‌ی کامل نمایش‌های روی صحنه دیرتر اعلام خواهد شد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

  • Yakuza 6: The Song of Life (قابل بازی، ویدئو، ارائه تئاتر و نمایش روی صحنه و کالا)
  • Valkyria: Azure Revolution (قابل بازی، ویدئو، نمایش روی صحنه و کالا)
  • Puyo Puyo Chronicle (قابل بازی، ویدئو، نمایش روی صحنه و کالا)
  • Persona 5 (قابل بازی، ویدئو، پخش صوتی ویژه، نمایش روی صحنه و کالا)

رویداد توکیوگیم‌شو از ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) آغاز می‌شود و تا ۱۸ سپتامبر (۲۸ شهریور) ادامه خواهد داشت، البته لازم به‌ذکر است که دو روز اول، برای مطبوعات و کارهای تجاری است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • اسم از سگا امد یادی کنیم از یک بازی بسیار خاطره انگیز از کنسول سگا با نام “STREETS OF RAGE 3” خب اگه یاتون باشه بازی ۴ شخصیت اصلی قابل بازی داشت یک مرد به همراه یک زن و یک پسر بچه و یک پیرمرد که باید با باس فایت ها میجنگیدی و در اواخر بازی باید یک ژنرال رو که دست هاش بسته شده بود رو نجات بدیم و اگه یادتون باشه باس های بسیار جذابی داشت مرحله دوم که موتور ها به سمت ما حمله میکردن و باس اون مرحله یک ملوان بود که دست هاش بسته بود یا یک باس دیگه که سوار تراکتور بود و باس اخر که یک ربات بود که وقتی از بین میرفت همه چی نابود میشد یا مراحل جنگل که پر از تله بود و …. نکته مهم بازی شما میتونستین بعضی باس ها رو در اختیار بگیرین وقتی باس ها رو شکست میدادین ص.حنه اهسته میشد و اگر دو دکمه “A ” و “B ” به همراه جهت پایین دی پد مایل به راست رو نگه میداشتین اون باس رو میتونستین در اختیار بگیرین و انتخاب کنین مثل ملوان یا موسیقی پایانی بازی که فوق العاده بود و …. خدایی بی نظیر بود یادش حسابی بخیر

    0
    0