گزارش: پلی‌استیشن ۴ اسلیم‌های توزیع شده از امارات متحده عربی بودند

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹

تاکنون تعدادی دستگاه از مدل اسلیم کنسول پلی‌استیشن ۴ که این روزها جنجال زیادی به راه انداخته و هنوز هم سونی توضیح رسمی درباره آن ارائه نکرده است، در اختیار افراد مختلف قرار گرفته و با توجه به جدیدترین گزارش بدست آمده، ظاهرا این کنسول‌ها از کشور امارات متحده عربی آمده‌اند. جزئیات تکمیلی در ادامه مطلب موجود است.

سونی قصد دارد در برنامه‌ای تحت عنوان پلی‌استیشن میتینگ که ۵ روز دیگر برگزار می‌شود، دو کنسول جدید را معرفی کند که پلی‌استیشن ۴ اسلیم قطعا یکی از آنها است.

با این حال همانطور که تا کنون در اخبار دیده‌اید، عده‌ای در کشور انگلستان از طریق فروشگاه‌های CEX و eBay موفق به تهیه پلی‌استیشن ۴ اسلیم شده و تصاویر و ویدئوهای مختلفی را هم از آن به اشتراک گذاشته‌اند.

طبق گزارشی که توسط سایت MCV منتشر شده است، منشا توزیع این دستگاه‌ها، امارات متحده عربی در خاورمیانه می‌باشد. ظاهرا این کشور تعدادی از کنسول نامبرده را در اختیار داشته تا پس از معرفی رسمی، فروش آن را آغاز کند. از این موجودی میزان کمی به بازار انگلستان راه یافته است.

دو منبعی که با MCV در ارتباط بوده‌اند، جملات زیر را در وصف وضعیت کنسول جدید سونی گفته‌اند:

باید برای سونی احساس تاسف کنید زیرا تمامی اینها ضایع شدند.

ما نمی‌دانستیم چنین چیزی قرار بوده عرضه شود تا اینکه برای خرید در دسترس قرار گرفت. ما قبلا فروش‌های زودهنگام را دیده بودیم اما نه به این شکل.

چنین وضعیتی کلا برای بازار سست امارات متحده عربی عجیب نیست و بارها دیده شده که بازی‌های ویدئویی، روزها و حتی ممکن است هفته‌ها زودتر در دسترس، جلوتر از زمان رسمی قرار بگیرند اما اولین بار است که این کار با یک سخت افزار صورت می‌گیرد.

تماشای ویدئوی جعبه گشایی کنسول پلی‌استیشن ۴ همراه با زیرنویس و تصاویر را از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید