گیفت کارت
گیفت کارت

اولین بسته گسترش دهنده بازی Ark هم اکنون در دسترس است

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶

همانطور که در اخبار پییشین اعلام شده بود، استودیوی سازنده بازی Ark: Survival Evolved اولین بسته گسترش دهنده این بازی را معرفی کرد. این بسته Scorched Earth نام داشته و هم اکنون برای رایانه‌های شخصی از طریق دسترسی زودهنگام و برای ایکس‌باکس وان از طریق برنامه پیش نمایش (Game Preview) در دسترس می‌باشد.

این بسته گسترش دهنده منجر به اضافه شدن sandy biomes، موجوداتی چون Wyvern و سیستم گیم پلی جدیدی خواهد شد. همچون بازی اصلی شما در حالی بازی خود را شروع خواهید کرد که تازه از خواب بیدار شده‌اید اما این بار در یک بیابان حضور دارید. در بسته Scorched Earth بازیکنان باید اقدام به یافتن پناه گاه کرده و منابعی را برای نجات یافتن و بقا جمع آوری کنند. بازیکنان این قابلیت را داشته تا بین بازی اصلی و بسته Scorched Earth انتقال پیدا کرده و آیتم‌هایی را از جهانی به جهان دیگر ببرند.

در توصیفات بسته Scorched Earth آمده است که یک بسته گسترش دهنده کامل و بدون اشکال می‌باشد. قیمت این بسته برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان ۲۰ دلار می‌باشد و نیاز به بازی اصلی خواهد داشت که قیمت آن برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در این هفته با ۴۰ درصد تخفیف روبرو می‌باشد.

جرمی استایگلیتز به عنوان طراح ارشد و موسس استودیوی وایلدکارد در بیانیه‌ای اعلام کرد:

همگی ما در استودیوی وایلدکارد بی نهایت هیجان زده هستیم که ببینیم این قابلیت جدید چه تغییراتی را در بلند مدت برروی بازی ARK خواهد داشت. ما از آغاز برنامه‌هایی برای بسته Scorched Earth و بازی Arks داشتیم و بنا به دلایلی این محتوا را در این زمان در اختیار کاربران قرار دادیم. ما همه را به گرفتن چند tribemates قابل اعتماد، کلاه گردشگری و استفاده از کرم ضد آفتاب SPF-1000 تشویق می‌کنیم تا بوسیله آنها آمادگی حضور در یک بیابان سوزان بزرگ را داشته باشید.

نقشه جدید بسته Scorched Earth دارای هفت بیابان با تم biomes، شامل تپه‌های شنی، کویرهای بزرگ، کوه‌ها، دره‌های عمیق، سرزمین‌های دشوار، دریاچه‌هایی در دل کویر و خندق‌های اژدها خوهد بود. هر منطقه دارای منابع منحصر به فرد و اکو سیستم مربوط به خود خواهد بود.

در این بسته شاهد بیش از ۵۰ آیتم جدید خواهید بود که شامل سازه‌ها و تجهیزات جدیدی همچون یک پناهگاه جدید در قالب چادر می‌باشند. از موارد جدید اضافه شده شامل شلاق، بومرنگ و شعله افکن و موارد دیگری می‌باشند.

به عنوان موجودات جدید این بسته می‌توان به Morellatops که به شکل شتر هستند و Wyvern نام برد. در این بازی همچنین کرم‌های مرگ (Death Worm) نیز حضور دارند. برخی از موجودات جدید قابلیت رام کردن و سوار شدن را خواهند داشت.

بسته Scorched Earth همچنین یک باس جدید اضافه خواهد کرد که در قالب یک Manticore مرگ آور می‌باشد. بعلاوه بازیکنان باید از دست طوفان‌های الکتریکی و شنی نجات پیدا کنند و همچنین جلوی گرمازدگی را بگیرند.

نسخه ایکس‌باکس وان بازی Ark همچنین جهت دریافت موارد دیگری بروز رسانی خواهد داشت. از جمله این موارد می‌توان به بهبود گرافیکی و رزولوشن اشاره کرد. رابط کاربری نیز به ۱۰۸۰p افزایش خواهد یافت. این بروز رسان همچنین ماد Primitive+ را به بازی اضافه خواهد کرد که خود آن به تنهایی دارای بیش از ۱۰۰ آیتم جدید خواهد بود. بعلاوه بروز رسانی این بازی دو موجود جدید به نام‌های Pelagornis و Allosaurus را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین بروز رسانی بازی ماهی و مکانیزم ماهیگیری را به بازی اضافه خواهد کرد.

Ark بیش از ۵٫۵ میلیون نسخه برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان فروش داشته است. استودیوی سازنده آن برنامه دارد که این بازی را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز ارائه کند اما شرکت سونی اجازه توسعه این بازی برروی این پلتفرم را نمی‌دهد بنابراین بازیکنان این کنسول باید در انتظار بمانند.

سازنده بازی همچنین اعلام کرد که نسخه رایگان آن یعنی Survival of the Fittest دیگر به عنوان یک بازی standalone در دسترس نخواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید