Super Mario Maker برای ۳DS معرفی شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸

شرکت نینتندو در جدیدترین قسمت از برنامه مطبوعاتی خود یعنی نینتندو دایرکت، خبر از آمدن یکی از بهترین‌ بازی‌های Wii U و سال میلادی گذشته یعنی Super Mario Maker به ۳DS داده است. برای مرور توضیحات ارائه شده و اطلاع از تاریخ عرضه بازی نامبرده، با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

نینتندو تایید کرده است که نسخه ۳DS بازی Super Mario Maker دارای ۱۰۰ مرحله از پیش ساخته شده درون خود می‌باشد. تک تک مراحل موجود در Wii U ظاهرا قابل اجرا در نسخه ۳DS نیست با این حال نینتندو مدعی است که به اندازه کافی محتویات در دسترس قرار خواهد گرفت. یکی از مهمترین امکاناتی که در نسخه Wii U ارائه می‌شد، به اشتراک گذاری نقشه‌های ساخته شده توسط کاربران از طریق اینترنت بود؛ موردی که در نسخه ۳DS گفته شده وجود ندارد و در این عنوان، تمرکز بر روی اشتراک گذاری به صورت محلی با استفاده از Streetpass است.

یکی از قابلیت‌های جذاب نسخه نسخه ۳DS بازی Super Mario Maker، امکان به اشتراک گذاری مراحل تکمیل نشده با فرد دیگر است تا آن شخص کار را بر روی طراحی مرحله ادامه دهد. تمامی آیتم‌های نسخه Wii U نیز بجز یک سری از لباس‌ها و قارچ اسرار آمیز در ۳DS قابل استفاده هستند.

دارندگان کنسول دستی ۳DS می‌توانند در ۲ دسامبر (مصادف با ۱۲ آذر) بازی Super Mario Maker را تجربه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید