بایوور: بزودی آی‌پی جدیدی معرفی خواهد شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۴

شرکت بایوور شروع به صحبت‌هایی در مورد آی‌پی جدیدی نموده است که بزودی معرفی خواهد شد. رئیس استودیو‌های شرکت الکترونیک آرتز یعنی آقای پاتریک سودرلوند جزئیاتی را با gamesindustry به اشتراک گذاشته است که مربوط به ساخت یک آی‌پی جدید می‌باشد.

آقای سودرلوند در این رابطه اعلام کرد:

ما در مورد آی‌پی‌های جدید بایوور بسیار آزادانه عمل کرده‌ایم و همواره از اینکه آنها برروی چه چیزی در حال کار هستند اطلاع رسانی کرده‌ایم و اکنون نیز می‌گوییم که بزودی شاهد چیز جدیدی خواهید بود که با آن فاصله زیادی نداریم. ما همچنین تیم‌های دیگری داریم که برروی آی‌پی‌های جدیدی کار می‌کنند. فکر می‌کنم نوعی تعادل نیاز باشد درست است؟ باید اطمینان حاصل کرد که فشار لازم برروی عناوین بزرگی چون Battlefield یا FIFA یا Madden یا Star Wars وجود دارد. این در حالی است که برروی چیزهای جدید نیز بایستی سرمایه گذاری کرد.

سودرلوند در مورد یک آی‌پی جدید گفت که صنعت بازیسازی هر ساله با بررسی و درک اینکه چه کاری باید برروی پروژه‌ها انجام شود و اینکه طرفداران چه چیزی می‌خواهند، بهتر می‌شود و دامنه آن نیز گسترده‌تر خواهد شد. شرکت الکترونیک آرتز نیز از اطلاعات تحلیلگران و بازخوردهای گروه‌های تست کننده بهره می‌برد تا بفهمد باید چه چیزی تولید کند. همزمان آقای سودرلوند برروی این موضوع تاکید کرد که شرکت الکترونیک آرتز دوست ندارد که براساس رای یک گروه کار کند. او گفت:

این چیزی نیست که ما آن را دوست داشته باشیم و بخواهیم که آنگونه باشیم و ما دوست داریم که به نقاط مشترکی با بازیکنان خود دست پیدا کنیم، بنابراین اگر در جایگاه درست بایستیم و فکر کنیم، قادر به تفکر و درک صحیحی خواهیم بود.

شرکت الکترونیک آرتز بتازگی مجموعه جدیدی را در استکهلم برای استودیوی دایس باز نموده است. شرکت الکترونیک آرتز امکان مشاهده مردم را خواهد داشت و این امکان را دارد تا بفهمد که آنها چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی را در مورد بازی خاصی دوست ندارند. این به گونه‌ای یک روش مهندسی است اما آقای سودرلوند تاکید کرد که همه چیز قادر به مهندسی کردن نیست. او گفت:

ما باید نوآوری خود را داشته باشیم و به فشارهای خود در مورد آن فشار وارد کنیم.

پس از نمایشگاه E3 امسال، شاهد آن بودیم که شرکت الکترونیک آرتز به سرعت سرنخ‌هایی را از یک آی‌پی جدید ارائه نمود که توسط یکی از استودیوهایش ساخته می‌شود و اعلام شد که این آی‌پی بزودی معرفی خواهد شد. این آی‌پی جدید در نمایشگاه E3 نشان داده نشد. در ماه مارس امسال آلیستر مک نالی از بایوور، کسی که به عنوان طراح با استودیوهای ادمونتون، مونترال و آستین این شرکت نیز کار کرده است اعلام کرد که آی‌پی جدید بایوور خیره کننده است. مک نالی در کنفرانس سازندگان در ماه مارس تی شرتی را به تن داشت که نشان دهنده آی‌پی جدید باییور بود اما نکته خاصی را نشان نمی‌داد.

آی‌پی جدید شرکت بایوور که در استودیوی ساخت بازی Mass Effect: Andromeda در ادمونتون توسعه خواهد یافت بطور رسمی در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۲ معرفی شد، در آن زمان بایوور اعلام نموده بود که از اساس برروی بازی جدید خود کار خواهند کرد و آن را با تکنولوژی ساخت جدید بازی توسعه خواهند داد، این در حالی بود که هیچ یک از کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در آن زمان عرضه نشده بودند.

به تازگی آقای پیتر مور به عنوان مدیر اجرایی شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده است که شرکت الکترونیک آرتز اولویت خود را برروی ساخت عناوین جدید قرار داده است نه برروی ساخت نسخه‌های بازسازی شده‌ای نظیر Mass Effect.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید