گیفت کارت
گیفت کارت

System Shock 3 رسما وارد مرحله‌ی ساخت شده‌ است

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳

ساخت System Shock 3 آغاز شده و آدرساید اینترتیمنت این موضوع را تایید کرده و ضمن آن، اعضای تیم را مشخص کرده است که می‌توانید در ادامه جزئیات بیشتری را مرور کنید.

یکی از اعضای تیم سازنده، وارن اسپکتور، تهیه‌کننده‌ی نسخه‌ی اول سری System Shock است. بعد از آن، شاهد نویسنده‌ی ارشد Deus Ex و Invisible War یعنی شلدون پاکوتی هستیم که مدیر طراحی بازی است و جیسون هیز هم در نقش مدیر فناوری حضور دارد و قبلا هم برروی عناوینی نظیر Wing Commander و Epic Mickey کار کرده است. علاوه‌بر این‌ها، مدیر بخش نوآوری، پائول نیوریتم، کارگردان هنری، نیت ولز، طراح ارشد، تیم استلمچ و کارگران، دگ چرچ وظیفه‌ی توسعه‌ی System Shock 3 را دارند.

طرفداران همچنین خوشحال خواهند شد تا از حضور صداپیشه‌ی SHODAN، یعنی تری بروسیوس در نسخه‌ی سوم این سری آگاهی یابند. درحالی که هیچ تاریخ انتشار رسمی‌ای اعلام نشده، اما ظاهرا System Shock 3 در ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار خواهد شد و باید بیشتر صبر کنیم تا به اطلاعات بیشتری از پلتفرم‌های بازی که قطعا رایانه‌های شخصی جزو آن‌ها هستند، دست یابیم و همچنین از درست یا غلط‌بودن شایعه‌ی پشتیبانی از واقعیت مجازی مطلع شویم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید