سرورهای بتای آزاد Battlefield 1 امروز از مشکلاتی رنج می‌بردند

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۲

بتای آزاد Battlefield 1 روز جاری برای تمامی افراد به‌صورت رایگان در دسترس قرار گرفت و متاسفانه سرورهای آن برای برخی از کاربران دارای مشکلاتی بود.

پس از شروع نسبتا خوب بتای آزاد برای اعضای اینسایدر در روز گذشته، مشکلات سرورهای بازی به دلیل اینکه جمعیت بسیار گسترده‌تری آن را دریافت کردند خود را نشان دادند. بازی‌بازان قادر به اتصال در سرورهای الکترونیک‌آرتز نیستند و صفحه‌ای با پیام “Failed to connect to EA Online” برای آن‌ها ظاهر می‌شود که تصویر آن را هم در زیر مشاهده می‌کنید. با توجه به اینکه بتای Battlefield 1 فقط دارای بخش چندنفره است، این مشکل بسیار بزرگ و آزاردهنده به‌نظر می‌رسد.

 

کاربران در انجمن Battlefield هم گزارش می‌کنند که قادر به اتصال به سرورهای الکترونیک‌آرتز در Battlefield 1 نیستند. در حساب رسمی Battlefield در توئیتر هم به تمام این اتفاقات چنین پاسخی داده شد:

ما گزارش‌های دیگری هم از آن دریافت کردیم و در حال بررسی هستند.

در صورت دریافت جزئیات بیشتر، شما را به‌روز خواهیم گذاشت.

بتای آزاد Battlefield 1 روز گذشته برای اعضای اینسایدر و امروز برای تمامی مردم به‌صورت رایگان در دسترس قرار گرفت. تاکنون دایس به‌صورت رسمی تاریخ پایان آن را اعلام نکرده اما با توجه به شواهد می‌توان تا ۸ سپتامبر (پنج‌شنبه ۱۸ شهریور) به تجربه بتای بازی پرداخت.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید