ماموریت جدید Hutt Contract بازی Star Wars Battlefront توانایی حرکات سریعتری را فراهم خواهد نمود

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۷

شرکت الکترونیک آرتز جدیدترین ماموریت Hutt Contract را معرفی نمود و در صورت تکمیل نمودن آن، شما توانایی جدیدی را بدست خواهید آورد که موجب افزایش سرعت حرکات خواهد شد.

ماموریت جدید Escape، Hutt Contract نامیده می‌شود که در صورت تکمیل شدن، کارتی برای شما فعال خواهد شد که Escape Artist نامیده می‌شود. هزینه آن ۸۵۰۰ اعتبار می‌باشد، گرچه نام آن منجر به این خواهد شد که نوعی فرار در ذهن تجسم شود. برای فعال کردن کارت تنها کافی است ۵ دشمن را کشته و ۱۰ Uplink دفاعی دریافت کنید.

Escape Artist برای بازیکنان افزایش قابل توجهی در سرعت حرکات (در هنگام دویدن) را برآورده خواهد کرد و به آنان اجازه خواهد داد تا سریعتر جابجا شوند. همچنین پاداش سطح ۳ آن منجر به افزایش قدرت حملات شما خواهد شد. سازنده این بازی یعنی دایس پیشنهاداتی در جهت استفاده از این قابلیت ارائه کرده است، پیشنهاداتی نظیر آزاد کردن اسلات کارت اصلی که توسط Jump Pack گرفته شده و اتصال آن با Stim تا منجر به افزایش بقای شما شود. همچنین قادر خواهید بود تا آن را با کارت جدید Sabotage جفت کنید تا سربازان دشمن را با سرعت بیشتری نابود کنید.

الکترونیک آرتز بتازگی حالت جدیدی را تحت نام Battle Station در کنار بسته گسترش دهنده Death Star معرفی کرده بود. این حالت  نبرد بازیکنان را در سه بخش قرار خواهد داد که هر یک دارای اهداف مربوط به خود می‌باشند. بسته Death Star همچنین موجب اضافه شدن دو شخصیت جدید به بازی Star Wars Battlefront خواهد شد که Chewbacca  و Bossk نام دارند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید