تماشا کنید: تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Until Dawn: Rush of Blood منتشر شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۴

بازی ترسناک واقعیت مجازی Until Dawn: Rush of Blood یک تریلر جدید را دریافت کرده است که گیم‌پلی این عنوان را به نمایش در می‌آورد. برای تماشای آن می‌توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بر خلاف بازی Until Dawn اصلی، عنوان Until Dawn: Rush of Blood شباهت های بسیاری به عناوین تیراندازی ریلی دارد. در بازی نامبرده شما مشتری سوار شدن بر قطاری در تونل وحشت یک شهربازی هستید در این میان با دشمنی که به نظر می رسد همان قاتل زنجیره ای بازی اول است برخورد خواهید داشت. او این بار تمام تمرکزش را بر روی به قتل رساندن شما گذاشته است.

در این هدف دشمن شما تنها نیست و موجودات شیطانی که ماسک بر صورت خود دارند، با استفاده از کوکتل مولوتف و چاقوی های بزرگ به جان شما خواهند افتاد.

درست به مانند عناوین تیراندازی ریلی، حرکت شخصیت بازی از عهده شما خارج است و فقط باید اهدافی که مشخص می شوند را با تیر بزنید. در Until Dawn: Rush of Blood جعبه هایی وجود دارند که بر روی آنها علامت ستاره به چشم می خورد و با زدن آنها باید امتیاز خود را افزایش دهید. حال برخی از این جعبه ها دارای سلاح هایی همچون مسلسل، شات گان و غیره هستند که می توانید آنها را بدست بیاورید و در مبارزات خود استفاده کنید.

با اینکه گرافیک مشابه Until Dawn اصلی نیست و میزان خشونت هم با آن برابر نمی کند، Until Dawn: Rush of Blood به نظر بازی سرگرم کننده ای می آید که ترس های جالبی هم در خود دارد.

این بازی در ۱۳ اکتبر (مصادف با ۲۲ مهر) برای هدست پلی‌استیشن وی‌آر منتشر می‌شود.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید