بزودی دسترسی زودهنگامی به بروزرسان جدید بازی The Division محیا خواهد شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷

شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که بزودی شاهد یک سرور تست عمومی برای نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی The Division خواهیم بود.

طبق اعلام شرکت یوبی سافت این سرور جدید در پاسخ به بازخوردهای هواداران پیرامون خبر مرتبط با بروز رسانی ۱٫۴ این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.  یوبی سافت اعلام کرد که این سرور به طرفداران اجازه خواهد داد تا مشارکت بیشتری در مراحل توسعه این بازی داشته باشند و بازخوردهای خود را ثبت نموده و پیش از عرضه رسمی بروز رسان، یوبی سافت را از مشکلات آن با خبر کنند. در اطلاعیه یوبی سافت آمده است که:

پس از انتشار خبر مربوط به بروز رسان ۱٫۴ بازی، راه مناسبی که می‌توان از طریق آن به شما اجازه داد تا این بروز رسان را پیش از عرضه رسمی آن بررسی کنید فراهم خواهد شد. ما هیجان زده‌ایم که اعلام و تایید کنیم که در آینده نزدیک یک سرور تست عمومی (Public Test Server) برای نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی ایجاد خواهد شد.

جزئیات بیشتری در مورد این سرور تست عمومی در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

سرور تست عمومی چیز جدیدی نیست و از بازی‌هایی که آن را تجربه کرده‌اند می‌توان به بازی‌‌های Smite و Overwatch اشاره کرد.

هفته گذشته شاهد خبر از سوی یوبی سافت بودیم که در آن تاخیر در عرضه بسته دانلودی بازی The Division اعلام شده بود و از علت‌های آن به در اولویت قرار دادن رفع مشکلات بازی و بهبودهای آن از سوی یوبی سافت اعلام شده بود. قرار است که بروز رسان ۱٫۴ این بازی منجر به تغییرات بیشماری گردد که موجب بهبود تجربه این بازی خواهد شد. از جمله مواردی که این بروز رسان موجب آنها خواهد شد عبارتند از:

 • برطرف نمودن بسیاری از باگ‌ها و مشکلات
 • ساخت loot drops با وابستگی بیشتر به بازیکن
 • سختی دشمنان و زمانبندی مرگ
 • ایجاد ثبات در تجهیزات و سلاح‌ها
 • تجربه بازی تک نفره
 • ثبات در Dark Zone و PvP
 • افزایش کیفیت براساس نظر طرفداران (مانند اینکه پوسته سلاح‌ها دیگر فضای فهرست موجودی را اشغال نمی‌کند.)

طبق گفته یوبی سافت بروز رسان ۱٫۴ بسیاری از مشکلات بازی را برطرف خواهد نمود. اما این سازنده اعلام کرد که برطرف سازی کامل مشکلات بازی نیاز به تلاش بسیاری دارد که با بروز رسان ۱٫۴ شروع شده و در آینده با بروز رسان‌های دیگری ادامه خواهد یافت.

جزئیات بیشتری که توسط بروز رسان ۱٫۴ ایجاد خواهد شد در یک لیو استریم که طبق برنامه ریزی در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) برگزار خواهد شد، اعلام می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • JUST me گفت:

  لعنت ب نت نتونستم تجربش کنم .ی سوال واقعا اگه ی نت خوب بگیرم میتونه سرگرمم کنه چون من حوصله گشت گزار ندارم ولی از گیم پلی هایی ک دیدم بازی فضای زیادی داره و پلیر های زیادی درکل توی فضاش باید دنبال گشت گذار باشی یا درگیری یا اینکه گروه داری ؟؟ Question

  0
  0
  • msadeghi گفت:

   نت زیاد قوی نمی خواد. ولی باید پایدار باشه.قطعی نداشه باشه وگرنه اعصابت میریزه به هم وسط ماموریت قطع بشه. اونم ماموریت هایی که زیادی طولانی ان. ببین من هر چی بگم تو بازم تا وقتی بازی نکنی نمی تونی بفهمی از این بازی خوشت میاد یانه. گشت و گذار و جمع آوری وسایل مختلف زیاد داره. ولی دشمنا هم زیاد هستن و حتی توی دارک زون اگه تنها باشی دهنت سرویسه. حتی بعضی از ماموریت های اصلی رو هم بهتره با یه گروه بری. اونجا بازیکن های زیادی هستن که میتونی توی بازی بهشون درخواست بدی و ماموریت رو با هم انجام بدین. لذت بخشه اینجوری واقعا. درگیری هم زیاد داره اما بخش جالب ترش کاستومایز کردن اسلحه هاست و باز کردن یه سری توانایی ها که باید استراتژیک ماموریت ها رو انجام بدی. من چند روزه دارم بازی می کنم تازه کم کم متوجه می شم که چجوری و به چه ترتیب ماموریت ها رو برم.

   0
   0
  • poorya گفت:

   داش سروراش خوبن من پینگم اکثرا رو ۲۴۰ هست بازی میکنم خیلی مشکلی نداره

   0
   0
 • Arian.Raider گفت:

  عالیییی
  دیگه فکر نکنم بازی مشکلی داشته باشه با این اپدیت

  0
  0
 • saman black گفت:

  خیلی هم عالی
  اسپم :آقا لطفا لطفا لطفا لطفا جواب سوال منو بدید از کجا می تونم شماره های اولیه metal gear رو بازی کنم لطفا بگید یعنی همون شماره های یک.برا بازی کردن شماره آخر مشکلی ندارم فقط چیزی از داستان نمی فهمم لطفا پاسخ بدید

  0
  0
 • mj.m گفت:

  دوستان یه سوال
  اینجا توی جزئیات اپدیت ۱٫۴ نوشته تجربه ی تک نفره
  یعنی بدون نت هم میتونیم بازی کنیم یا منظورش اینه که میشه مثل نید فور اسپید جدیده؟(فقط یکیاتصال نت برا بازی؟)

  0
  0