بازی جدیدی با ترکیب دو عنوان No Man’s Sky و Mario ساخته‌شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۸
بازی جدیدی با ترکیب دو عنوان No Man's Sky و ماریو ساخته‌شد

به‌تازگی استودیوی بازیسازی ASMB Games توانسته‌است با تلفیق دو بازی پرطرفدار No Man’s Sky و Mario، بازی کوچیک و جالبی خلق کند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

در بازی No Man’s Sky شما قادر خواهید بود آزادانه به محیط‎ها و سیاره‎های مختلف بروید، در آنجا به جست و جو بپردازید و موجودات عجیب و مکان‌های مرموزی را کشف کنید. در بازی Mario، شما در نقش یک لوله‌کش ایتالیایی ظاهر می‌شوید که می‌تواند روی قارچ‌های دارای صورت بپرد. حال این دو عنوان را باهم مخلوط کنید تا با بازی جدید استودیوی ASMB Games بیشتر آشنا شوید. جالب است بدانید این بازی فقط در طی ۷۲ ساعت ساخته شده‌است.

نام این بازی کوچک، No Mario’s Sky می‌باشد. در این بازی شما کنترل شخصیت ماریو را در دست دارید، شما می‌توانید سوار بر سفینه خود شوید و به سیارات دیگر موجود در بازی بروید، شکل و شمایل سیاره‌های موجود برگرفته از محیط‌های پیشین سری بازی‌های Mario می‌باشد. در همان مرحله اول بازی شما با محیطی بسیار آشنا مواجه می‌شوید زیرا مرحله اول بازی بازسازی شده از سری معروف قدیمی Mario می‌باشد و این‌بار شما با چهره‌هایی جدیدی از دشمنان ماریو مواجه می‌شوید.

بازی No Mario’s Sky برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس عرضه شده‌است و شما میتوانید این بازی را از سایت Itch.io دانلود کنید. باید خاطر نشان کرد که به احتمال بسیار زیاد این بازی از سوی شرکت نینتندو حذف خواهد‌شد چون پیشتر دو بازی با عناوین Pokemon Uranium و Metroid 2 Remake که بصورت غیررسمی تولید شده بود،توسط این شرکت حذف شده‌اند.

در قسمت زیر ‌می‌توانید تصاویری از این بازی را مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید