گیفت کارت
گیفت کارت

بازی EVE Online رایگان خواهد شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳

طبق اعلام سی‌سی‌پی گیمز به عنوان سازنده بازی EVE Online، این بازی که ۱۳ سال از زمان عرضه آن می‌گذرد بزودی رایگان خواهد شد.

تجربه رایگان این بازی تحت قابلیتی به نام “Clone States” خواهد بود.

در این بازی قابلیت ایجاد دو دسته از بازیکنان ایجاد خواهد شد که شامل Alpha Clones و Omega Clones خواهد بود. پیش از این امکان آموزش و استفاده از قابلیت پروازی برخی از کشتی‌ها وجود داشت، گرچه شخصیت‌ها قادر به تجربه گیم پلی EVE Online را داشتند، توسعه شخصیت آنها به گونه‌ای محدود شده و آموزش مهارت‌ها در سطوح پایینی امکان پذیر بوده است.

Omega Clones به بازیکنان امکان دسترسی بی نهایت و پیشرفت‌هایی در مهارت را خواهد داد و قابلیت آموزش سریع را خواهد داشت. یک اشتراک فعال قابلیت توسعه یک Alpha Clone و تبدیل به Omega Clone را خواهد داشت. کسانی که به مرور از فعالیت اشتراکشان کاسته شود به یک Alpha state بازگردانده خواهند شد گرچه مهارت‌های بدست آمده به عنوان Omega Clones حفظ خواهند شد اما امکان دسترسی به آن تا زمان تمدید اشتراک وجود نخواهد داشت.

در پیامی که از سوی سازنده این بازی منتشر شده است علت رویکرد جدید آنها این بوده است که بازیکنان بسیاری این بازی را بدلیل پولی بودن آن ترک کرده‌اند. اندی نوردگرن به عنوان تهیه کننده اجرایی این بازی توضیح داد:

می‌دانیم که اشتراک ماهیانه اجباری یک مشکل بزرگ برای بازیکنان جدید است، این موضوع یکی از مشکلات ما جهت روبرو شدن با بازیکنانی بوده است که بازی را ترک کرده‌اند.

بازی EVE از آغاز به عنوان یک بازی اشتراکی طراحی شده بود. این چالش بزرگی بود که راهی پیدا شود که بدون دست خوردن پایه‌ای این بازی در آن تغییراتی ایجاد شود که همچنان آن را دوست داشتنی نگه دارد.

در اطلاعیه این سازنده آمده است که بازیکنان بیشتر، دنیای EVE را جذاب تر خواهند کرد:

همانطور که می‌دانید، EVE یک بازی بسیار ویژه است. سرورهای سینگل ما تاثیراتی را برروی بازیکنان دیگر خواهند داشت، این تاثیرات از لحاظ اقتصادی، جمع آوری منابع و نبردهای مستقیم خواهد بود. افزایش بازیکن به معنی جذاب تر شدن دنیای این بازی، هیجان انگیزتر شدن و خطرناکتر شدن آن خواهد بود. دید ما برای آینده EVE باز گشایی دسترسی های بیشتری برای بازه‌هایی از زمان خواهد بود اما در کنار طبیعت یکپارچه و آسیب پذیر در بازی. می‌دانستیم که اگر درهای این بازی به اشتباه باز شود ما شاهد مشکلات و بحران‌هایی در این بازی و اقتصاد آن خواهیم بود. با گذشت زمان، سخت افزار ما بهبود پیدا کرد و کدهای ما تقویت شدند و راه حلی برای برطرف سازی مشکلات پیدا کردیم.

Clone States در یک گسترش دهنده بزرگ در ماه نوامبر سال جاری معرفی خواهد شد و گیم پلی سندباکس بازی با بهبودهایی در نتیجه بروز رسانی بازی مواجه خواهد بود. همچنین یک Industrial Arrays که کلاس جدیدی از بازیکنان می‌باشد اضافه خواهد شد. همچنین یک کشتی تاکتیکی جدید و هیجان انگیز نیز در آینده معرفی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید