کاریابی و کارآفرینی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای تسهیل شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱

سامانه کاریابی و کارآفرینی بازی‌های رایانه‌ای به نشانی irangamejobs.ir که به‌عنوان یکی از برنامه‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در سال جاری معرفی شده بود، هم‌اکنون به صورت آزمایشی در دسترس عموم قرار گرفته و امید است با استفاده از این سامانه روند کاریابی و کارآفرینی در صنعت بازی تسهیل شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این سامانه دو قشر کارفرما و کارجو را به یک‌دیگر متصل می‌کند به نحوی که کارفرما جایگاه‌های شغلی مد نظر خود را درج کرده و کارجو با داشتن تخصص لازم می‌تواند برای دست‌یابی به آن شغل درخواست خود را ارسال کند.

همچنین کارجویان می‌توانند رزومه خود را در سامانه ثبت کنند تا کارفرمایان بهتر و راحت‌تر نیروی مدنظر خود را بیابند.

مهرداد آشتیانی، معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در رابطه با راه‌اندازی این سامانه گفت: بنیاد از ظرفیت‌های موجود بخش خصوصی در حوزه کاریابی استقبال می‌کند و هم‌اکنون نیز طی توافقی که با سامانه کاریابی مشاغل هنرهای دیجیتال (cgjobs.ir) انجام شده، قرار است تمامی رزومه‌ها و اطلاعات کارجویان و کارفرمایان به سامانهirangamejobs.ir نیز منتقل شود. همچنین گفتگوهای اولیه برای همکاری با مجموعه طراحان سپید به‌عنوان صاحب امتیاز سامانه گیم جابز (gamejobs.ir) نیز برای ارتقای هر چه بیشتر این سامانه و هم‌افزایی عمومی در این حوزه انجام شده است.

سامانه کاریابی و کارآفرینی بازی‌های رایانه‌ای هم‌اکنون به صورت آزمایشی در دسترس عموم قرار گرفته و پس از گذشت مدت کوتاهی و گرفتن بازخوردهای صاحب‌نظران و فعالان صنعت؛ به صورت سراسری فعالیت خود را دنبال خواهد کرد. استفاده از این سامانه نیز رایگان خواهد بود.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات فعالان حوزه بازی از طریق پست الکترونیکی [email protected] خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید