گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه فیزیکی بازی Hitman: The Complete First Season در ماه ژانویه عرضه خواهد شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۶

آی‌او اینترکتیو تایید کرد که بازی Hitman: The Complete First Season که شامل کلیه محتوایی است که تاکنون برای این بازی انتشار یافته‌اند در تاریه ۳۱ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۵) به قیمت ۵۹٫۹۹ دلار و ۴۹٫۹۹ دلار به ترتیب برای کنسول‌های نسل هشتم (ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴) و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این مجموعه در یک قاب ارائه خواهد شد و براساس گفته ناشر این بازی یعنی شرکت اسکوئر انیکس، این بازی دارای بیش از ۱۰۰ ساعت گیم پلی و کلیه ویژگی‌ها، موقعیت‌ها و مراحل ارائه شده برای این بازی خواهد بود. مامور ۴۷ تاکنون در فرانسه، ایتالیا، مراکش، تایلند و موقعیت‌های دیگری حاضر بوده است.

هاینس سایفرت در مورد این مجموعه اعلام کرد:

دیسک این بازی شامل تمام آموخته‌های ما می‌باشد و شامل کلیه بروز رسانی‌ها و محتویاتی خواهد بود که در ده ماه گذشته ارائه شده‌اند. این مجموعه برایندی از یک دوران ساخت براساس بازخوردهای بازیکنان ما بوده است.

این بازی مخصوصاً برای آن دسته از طرفدارانی می‌باشد که این بازی را در یک مجموعه و جعبه می‌خواهند، ما این کار را به بهترین شکل ممکن و در بهترین کیفیت در یک قاب فلزی آماده کرده‌ایم. ما همچنین پاداش‌های قابل دریافتی را در نظر گرفته‌ایم که در تاریخ ۳۱ ژانویه برای کسانیکه این ویرایش و نسخه زیبای این بازی را دریافت کنند و برای کسانیکه نسخه دیجیتالی کامل آن را در اختیار دارند و تجربه کرده‌اند ارائه خواهیم کرد.

مجموعه Hitman: The Complete First Season شامل موارد زیر خواهد بود:

  • پک مربوط به سه مرحله جایزه‌ای که شامل مراحل “The Icon” و “A House Built on Sand” به همراه یک مرحله اضافی به نام “Landslide” خواهد بود.
  • موسیقی متن اصلی بازی
  • اسنادی مربوط به Hitman که شامل نمودار و نقشه‌ای از سفرهای مامور ۴۷ از زمان پیش از نمایش آن به طرفداران خود در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۵ شروع و تا زمان ارائه نسخه دیجیتالی آن در سال ۲۰۱۶ ادامه خواهد داشت.
  • بسته Requiem Blood Money که شامل لباس سفید Blood Money ، کت و شلوار سفید و تپانچه کروم ICA می‌باشد که در ادامه تصاویر آنها را مشاهده خواهید کرد.
  • نسخه مربوط به پلی‌استیشن ۴ این مجموعه شامل ۶ محتوای انحصاری اضافی مراحل The Sarajevo Sixخواهد بود.

بسته The Blood Money در اصل بصورت پاداشی برای پیش خرید کنندگان نسخه دیجیتالی بازی در نظر گرفته شده بود اما قابلیت دریافت و خرید آن بصورت دیجیتالی در تاریخ ۳۱ ژانویه محیا خواهد بود. این بازی همچنین شامل کلیه قراردادها، چالش‌ها، فرصت‌ها و موارد دیگری منجمله اهداف گریزانی خواهد بود که بعد از تاریخ ۳۱ ژانویه در دسترس قرار خواهند گرفت.

در مصاحبه اخیر توربن الرت به عنوان سرپرست طراحان آنلاین بازی با سایت گیم اسپات او اعلام کرده بود که اهداف گریزان آینده این بازی بسیار چالش برانگیزتر از اهدافی بوده‌اند که تاکنون در این بازی شاهد آنها بوده‌ایم.

در ادامه تصویر این مجموعه را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید