گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: نمایشی ۱۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Rise of the Tomb Raider

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸

اگر مایلید نمایشی جدید از Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration که نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی اصلی قلمداد می‌شود را تماشا کنید، ویدئو موجود در ادامه مطلب را از دست ندهید. با گیمفا همراه باشید.

استودیو کریستال داینامیکس نمایشی ده دقیقه‌ای از بازی نامبرده را منتشر کرده است که طی برگزاری رویداد گیمزکام ۲۰۱۶، پشت درهای بسته به حضار نشان داده شده بود. این ویدئو موارد مختلفی را را مانند مرحله Thin Ice، بخش داستانی جدید Blood Ties و بخش زامبی Lara’s Nightmare را به نمایش در می‌آورد و شما می‌توانید آن را در انتهای مطلب تماشا کنید.

Rise of the Tomb Raider مدت زیادی است که برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شده است. بازی نامبرده تحت عنوان Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration قرار است که در ۱۱ اکتبر (مصادف با ۲۰ مهر) به کنسول نسل هشتمی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ نیز بیاید. این نسخه دارای تمامی محتویات اضافی عرضه شده در قبل از نسخه ایکس‌باکس، محتوای دانلودی Blood Ties، یک حالت co-op جدید، پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آور، پوشش‌ها، کارت‌ها و سلاح‌های جدید است.

آن دسته از کسانی که سیزن پس Rise of the Tomb Raider را برای رایانه شخصی یا ایکس‌باکس وان خود تهیه کرده بودند، می‌توانند تمامی محتویات جدید را (بجز پشتیبانی پلی‌استیشن وی‌آور) به رایگان دریافت کنند.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید