مراحل ساخت بازی H1Z1 برای کنسول‌ها متوقف شد | تاریخ عرضه برای رایانه‌های شخصی اعلام شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶

طبق اعلام استودیو دی بریک گیمز، بازی H1Z1: King of the Kill در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این استودیو همچنین خبر از متوقف شدن مراحل ساخت نسخه مربوط به ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ این بازی داده است و هیچگونه تاریخ عرضه یا بازه زمانی عرضه جدیدی برای آن اعلام نکرده است.
بازی King of the Kill از ماه فوریه سال جاری بصورت دسترسی زودهنگام در دسترس قرار داشت. دی بریک اعلام کرد که این بازی بطور کامل از زمان انتشار آن بصورت دسترسی زودهنگام تکامیل یافته است. این استودیو همچنین پیرو بازخورد طرفداران خود چند سیستم مبارزه و ماشین را در این بازی قرار داده است و همچین یک حالت آموزشی به آن اضافه کرده و یک رابط کاربری جدید در نظر گرفته است.

استودیوی دی بریک بازی King of the Kill را یک بازی شوتر چند نفره آنلاین معرفی کرده است که در آن بازیکنان با حضور در محیط های مختلف به انجام مسابقات و کشتن یکدیگر میپردازند. یکی از حالت‌های این بازی “Battle Royale” نام دارد که توسط یکی از اعضای انجمن این بازی به نام PlayerUnknown ساخته شده است.

در ماه فوریه استودیوی دی بریک اعلام کرد که بازی King of the Kill بصورت دیجیتالی برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در این تابستان عرضه خواهد شد و بنظر می‌رسد که دیگر چنین برنامه‌ای وجود ندارد. کریس وین به عنوان تهیه کننده این بازی اعلام کرد که استودیوی سازنده بازی تلاش بسیاری جهت کار برروی نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی و نسخه مربوط به کنسول‌ها بصورت همزمان کرده است. او گفت:

یکی از بهترین کارها برای موفقیت این بازی کاهش متغیرهای موجود در معادله بود. در نهایت من تصمیم گرفتم تا به تلاش‌های خود جهت کار برروی نسخه‌ کنسولی این بازی پایان دهیم و تمرکز ۱۰۰ درصد خود را برروی نسخه رایانه‌های شخصی بگذاریم. قطعاً تصمیم دشواری بود اما معتقدم تصمیم درستی بوده است. ما باید قادر به بروز رسانی‌های ضروری مربوط به گان‌پلی، مبارزات، ماشین‌ها، نقشه جدید و موارد جدید دیگری در بازی می‌بودیم.

وین توضیح داد که استودیوی دی بریک حاضر به دستکاری کیفیت این بازی نمی‌باشد حتی اگر عدم انجام این کار به معنی قبول تاخیر در عرضه این بازی برروی کنسول‌ها باشد. او گفت:

ما یک بازی رقابتی تولید کرده‌ایم که طرفداران در آن بصورت پایدار، قابل پیشبینی، عادلانه و سرگرم کننده به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. نقشه راه ما برای رسیدن به این هدف، استفاده از نهایی ترین کیفیت ممکن بوده است و بازی را در موقعیتی قرار نخواهیم داد تا جهت کاهش زمان عرضه آن از این کیفیت چیزی کسر کنیم.

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی King of the Kill که از طریق دسترسی زودهنگام در دسترس قرار داشت، ۲۰ دلار قیمت گذاری شده بود و این قیمت در زمان عرضه نسخه کامل آن در تاریخ ۲۰ سپتامبر، افزایش یافته و به قیمت ۳۰ دلار قابل دریافت خواهد بود.

استودیوی دی بریک همچنین برروی بازی H1Z1: Just Survive کار می‌کند که از نظر پایه‌ای مشابه بازی H1Z1 می‌باشد و دارای همان گیم‌پلی با جهان باز خواهد بود و در همان تم زامبی که در اصل در سال ۲۰۱۵ عرضه شده بود روی خواهد داد. این نسخه همچنان بصورت دسترسی زودهنگام به قیمت ۲۰ دلار تا پایان سال ۲۰۱۶ در دسترس خواهد بود.

بازی H1Z1 بصورت رسمی به دو بازی Just Survive و King of the Kill در ماه فوریه سال جاری تقسیم شد. همچون بازی King of the Kill، بازی Just Survive نیز قابل عرضه برروی کنسول‌ها نیز خواهد بود اما هنوز تصمیمی در مورد آن گرفته نشده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید