سازنده بازی War of Mine عنوان جدید Frostpunk را معرفی کرد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۱

پس از انتشار بازی War of Mine سازنده آن خبر از کار برروی عنوان دیگری با همان حال و هوا را داد که در سرزمینی یخ زده و برفی روی می‌دهد.

استودیوی ۱۱ بیت اعلام کرد که پروژه بعدی آنها و این عنوان جدید، Frostpunk نام دارد که بازیکنان را به سرزمینی ترسناک و سرمازده خواهد برد و به ارزیابی توانایی‌های آنها را در زنده ماندن خواهد پرداخت.
در ادامه توضیحات قرار گرفته در سایت رسمی این بازی را مشاهده خواهید کرد که به شما نشان خواهد داد که باید چه انتظاراتی از این بازی داشته باشید:

در سرزمینی سراسر یخ زده، مردم از فناوری تولید بخار جهت مقابله با سرما استفاده می‌کنند. این شکل از جامعه، یک جامعه بی ثمر و بی اثر خواهد بود و جهت زنده ماندن دستخوش تغییراتی می‌شود.

معنی این تغییر چیست؟ معنی فرهنگ در جاییکه اخلاقیات وجود ندارند چه خواهد بود؟ فکر کردن به نجات یافتن و پایان، شخصیت هر فرد را تغییر خواهد داد. آیا منجر به تبدیل فرد به فرد بدتر، بهتر، قویتر، ضعیفتر و یا چیزهای دیگری خواهد شد؟ این چیزی است که مورد بحث است.

این عنوان جدید برای انتشار برروی رایانه‌های شخصی تایید شده است و زمان عرضه آن سال ۲۰۱۷ اعلام شده است. براساس سایت رسمی بازی، سازنده بازی بزودی اطلاعات جدیدی را در مورد آن به اشتراک خواهد گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید