گیفت کارت
گیفت کارت

نمایش جدیدی از بخش چندنفره‌ی Call Of Duty: Infinite Warfare در راه است

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۴

مدتی از معرفی Call of Duty: Infinite Warfare می­‌گذرد و تاکنون شاهد نمایش‌هایی از آن بوده‌ایم و با این حال، هنوز آن‌چنان چیزهای عمده‌ای به‌نمایش گذاشته نشده‌اند و به‌زودی قرار است تا نمایشی از بخش مهم چندنفره را شاهد باشیم. بخش داستانی سری Call of Duty همیشه جذاب و سرگرم‌کننده بوده، اما این بخش چندنفره است که محبوبیت به آن بخشیده و تا چند روز دیگر با این بخش در Infinite Wafare ملاقاتی خواهیم داشت. در ادامه همراه گیمفا باشید.

نمایش بخش چندنفره، در ۲ سپتامبر (۱۲ شهریور) و ساعت ۲۱:۳۰ در رویداد Call of Duty XP بزگرار خواهد شد و البته لایواستریم هم می‌شود که در توئیچ قابل مشاهده خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود تا شاهد اطلاعات دیگری از خود بازی باشیم، گرچه دراین‌باره چیزی مشخص نشده است.

در این رویداد، علاوه‌بر اینکه شاهد نمایشی از بخش چندنفره‌ی Infinite Warfare خواهیم بود، می‌توانیم به تماشای Modern Warfare Remastered هم بنشینیم که شامل ۱۰ نقشه‌ی بخش چندنفره از بازی اصلی می‌شود، اما با جلوه‌های بصری بهتر.

Call of Duty: Infinite Warfare قرار است تا در ۴ نوامبر (۱۴ آبان) برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. با وجود اینکه چیزی به انتشار این بازی نمانده، اما دارندگان Call of Duty: Black Ops 3 آخرین محتوای دانلودی‌اش با نام Salvation را دریافت خواهند کرد که بعد از لیک‌شدن، مدتی قبل رسما معرفی شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید