صداپیشه‌ی لئون اسکات کندی می‌گوید که هیچ نقشی در Resident Evil 7 ندارد

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۶

با اینکه قرار است تا Resident Evil 7 در ژانویه‌ی ۲۰۱۷ عرضه شود، اما هنوز اطلاعاتی هستند که از آن‌ها آگاه نیستیم و چیزی نمی‌دانیم و هنوز تریلری رسمی منتشر نشده که شخصیت اصلی بازی را به‌نمایش بگذارد و با گذر از رده‌بندی و جزئیات ESRB، جزئیات بسیار کمی را دارا هستیم. با این حال، یکی دیگر از سوالاتی که ذهن‌مان به‌وجود آمده، این است که آیا شاهد شخصیت‌های نسخه‌های قبلی در این بازی خواهیم بود یا خیر که می‌توانید در ادامه کمی اطلاعات جدید به‌دست آورید.

درحالی که ممکن است شاهد شخصیت‌هایی از نسخه‌های قبل باشیم، اما باید تایید کنیم که یکی از اصلی‌ترین‌ها یعنی لئون اسکات کندی در Resident Evil 7 نقشی ندارد و صداپیشه‌اش یعنی مت مرسر، در گفت و گو با وب‌سایت گیم‌اسپات گفته که هیچ نقش مستقیمی در این بازی بر عهده‌اش نیست. طبق گفته‌ی او، به‌نظر می‌رسد که کپ‌کام کمی از افزودن شخصیت‌های نسخه‌های قبلی به این بازی دوری می‌کند و به‌نوعی تعدادشان را کاهش داده است و همچنین ذکر کرده که هیچ نقش مستقیمی در Resident Evil 7 ندارد.

مت مرسر در ادامه گفته که Resident Evil 7 از Resident Evil 6 و بازخوردها و نظرات بی‌اشتیاقش جدا شده و با هرچه بیشتر جلورفتن، قصد دارد تا به ریشه‌های سری برگردد و داستانی اصیل را آغاز کند. و اگر سازندگان به‌خوبی کار کنند، شاید بتوانند داستان این نسخه را به نسخه‌های قبلی ربط دهند.

Resident Evil 7 Biohazard در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن) برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید