Cyberpunk 2077 شاید وسایل نقلیه‌ای برای پرواز یا رانندگی کردن داشته باشد

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۷

Cyberpunk 2077 که عنوان بزرگ بعدی سازندگان The Witcher 3 یعنی سی‌دی پراجکت‌رد است، احتمالا دارای وسایل نقلیه خواهد بود. چنین مواردی در تبلیغات مربوط به استخدام نیرو برای ساخت بازی دیده شده‌اند.

این استودیوی لهستانی به دنبال یک برنامه‌نویس گیم‌پلی وسیله نقلیه است تا کار معماری کد مربوط به وسایل نقلیه و فیزیک رانندگی/پرواز را انجام دهد.

این تنها موردی نیست که سی‌دی پراجکت‌رد برای وسایل نقلیه استخدام می‌کند. آن‌ها همچنین به دنبال یک طراح گیم‌پلی وسیله نقلیه هستند تا “گیم‌پلی مبتنی بر وسایل نقلیه قانع‌کننده‌ای را خلق کند”؛ این‌ها شامل هندلینگ و کنترل وسایل نقلیه، مبارزه با وسایل نقلیه و سیستم‌های هوش مصنوعی مبتنی بر وسایل نقلیه می‌شوند اما به مواردی که گفته شد محدود نیست.

درخواست دیگر آن‌ها هم اشاره به وسایل نقلیه دارد. این استودیو همچنین به دنبال فرد موفقی برای خلق تصاویر مفهومی فنی از وسایل نقلیه، سلاح‌ها و ماشین‌آلات است.

سی‌دی پراجکت‌رد در حال حاضر ۶۰ موقعیت آزاد برای Cyberpunk 2077 در سایت مشاغلش دارد. افراد باید در دفترهای اصلی سی‌دی پراجکت‌رد در ورشو و کراکوف مشغول کار شوند. پست مربوط به وسایل نقلیه هم توسط All Games Delta و  CGMagOnline دیده شدند.

Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخی بین بازه زمانی ۲۰۱۷ الی ۲۰۲۱ انتشار یابد. سی‌دی پراجکت‌رد می‌گوید تا زمانی که آن‌ها آماده یک نمایش چشمگیر از بازی نشوند، انتظار دیدن چیزی از بازی را نداشته باشید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید