گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از پشت صحنه ساخت Resident Evil 7 منتشر شد | زامبی‌ها هم حضور دارند؟

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵

از زمان معرفی Resident Evil 7، اکثر طرفداران نگران این بودند که بازی چگونه می‌خواهد سبک ترسناک-بقا را داشته باشد و چه جهت جدیدی را در پیش گرفته است. کپکام به‌تازگی نوار ویدیوی جدیدی را انتشار داده که البته نمایشگر گیم‌پلی بازی نیست.

در تریلر معرفی Resident Evil 7، ما شاهد وجود هیچ زامبی‌ای نبودیم که باعث شروع نگرانی‌ها شد. با این حال، به‌نظر می‌رسد زامبی‌ها در واقع بخشی از بازی خواهند بود.

کپکام تصاویر جدیدی از پشت صحنه ساخت بازی را به اشتراک گذاشته که با آن‌ها می‌توانیم نگاهی به اولین مدل‌های زامبی Resident Evil 7 داشته باشیم. علاوه بر این، شخصیت‌هایی مختلفی هم که در بازی حضور پیدا می‌کنند هم در این تصاویر هستند. جالب است بدانیم شخصیت‌های قدیمی را نمی‌توان یافت کرد و هنوز چیزی از آن‌ها نشنیده‌ایم. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

  

  

  

  

  

  

  Resident-Evil-7-22

در اخبار منتشر شده از Resident Evil 7 می‌توان به این مورد اشاره کرد که ESRB مدتی پیش جزئیاتی از سلاح‌ها، داستان و محتوای Resident Evil 7 منتشر کرد. آن‌ها بازی را برای افراد بزرگ‌سال رده‌بندی سنی نمودند و از دلایل این کار هم به صحنه‌هایی با خشونت زیاد مانند قطع کردن اعضای بدن با اره و بیل اشاره داشتند. جزئیات بیشتر را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دموی آن با نام The Beginning Hour فقط برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس در پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید