بتای آزاد Battlefield 1 برای اعضای اینسایدر آغاز شد | پاداش رسیدن به سطح ۱۵

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴

بتای آزاد Battlefield 1 تا فردا، ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) به‌صورت رسمی آغاز نمی‌شود اما برخی از اعضای اینسایدر Battlefield می‌توانند از هم‌اکنون به تجربه آن بپردازند. اگر پیش از ۲۱ اوت (یک‌شنبه ۳۱ مرداد) برای اینسایدر Battlefield ثبت نام و پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید (پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی)، یک کد برای تجربه زودتر بتای بازی در حال حاضر به صندوق دریافتی ایمیل شما ارسال شده است.

پیامی که همراه با این کد ارسال شده، نشان از وجود یک پاداش برای آن می‌دهد. اگر به سطح ۱۵ برسید و حداقل ۴ روز مختلف هم به بازی کردن بپردازید، Battlefield 1 Beta Dog Tag را آزاد خواهید کرد که در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) به حساب کاربری‌تان در روز عرضه بازی تحویل داده می‌شود.

۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) بتای Battlefield 1 برای تمام افراد در دسترس قرار می‌گیرد. شما در آن زمان به کدی نیاز ندارید و بتا به‌صورت ساده در پلی‌استیشن استور، ایکس‌باکس استور و اوریجین نمایش داده می‌شود.

بتای Battlefield 1 بازی‌بازان را به نقشه Sinai Desert خواهد برد که از ویژگی‌های آن می‌توان مبارزه سوار بر اسب، یک قطار زرهی مرگ‌بار، هواپیماها و موارد بیشتر دیگری اشاره کرد. دو حالت متفاوت در بتا به نام‌های Conquest و Rush وجود دارد که مسابقات می‌تواند به ۶۴ بازی‌باز هم برسد. به این پست نگاهی بیندازید تا حتی اطلاعات بیشتری راجع به این نقشه دریافت کنید.

دایس به‌طور رسمی مشخص نکرده که بتای آزاد بازی تا چه روزی ادامه دارد اما با توجه به مطلبی که EA Polska در سایت خود ارسال نموده، بتای آن در ۸ سپتامبر (پنج‌شنبه ۱۸ شهریور) پایان می‌یابد. الکترونیک‌آرتز همچنین به‌تازگی گفت دارندگان پلی‌استیشن ۴ برای تجربه بتا به PS Plus نیازی نخواهند داشت اما در ایکس‌باکس وان باید حتما جزء مشترکین گلد باشید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

آیا شما بتای آزاد Battlefield 1 را تجربه خواهید کرد؟ دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید