اولین اپیزود از بازی «بازگشت» تحت عنوان «دیوار اسرار» منتشر شد

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱

بازی “بازگشت: دیوار اسرار” بازیست ماجراجویی که به عکس العمل سریع نیاز دارد ، در این اپیزود (دیوار اسرار) دو فصل که هر فصل از ۱۵ مرحله متشکل شده است. المان ها و دشمنان که باید از آنها عبور کنید در هر فصل کاملا تغییر کرده و چالش متفاوتی در فصل دوم به نسبت فصل اول برای مخاطب رقم خواهد زد. اگر چه اپیزود اول آن طی دو فصل و مجموعا ۳۰ مرحله به پایان میرسد اما گیم پلی به گونه ای طراحی شده است که ساعت ها و یا حتی روزها پلیر را درگیر خود کند.

 

اولین اپیزود از بازی «بازگشت» تحت عنوان «دیوار اسرار» ۸ شهریور از طریق مارکت “کافه بازار” منتشر گردید. 

مشخصات :

–  سبک طراحی بازی  Lowpoly Material Design

–  دو فصل ۱۵ مرحله ای

– مکانیک های متنوع

–  نوآوری در گیم پلی و سبک بازی

 

همچنین در این بازی سعی کرده ایم که با جدیدترین متد های فشرده سازی بتوانیم کمترین حجم ممکن را بدون تغییر در گیم پلی و گرافیک بازی در اختیار کاربران قرار دهیم.

 

 

در ادامه میتوانید متن داستان بازی “بازگشت: دیوار اسرار” را مطالعه کنید :

در سال ۱۵۳۸ دنیا در حال فروپاشی بود. ۵ اتحاد برتر تندروها، مبارزان، عالمان، ادیبان و پیشگویان در صدد نگه داشتن دنیا از فروپاشی بودند که هر کدام از آن ها وظیفه خود را برای بقا ایفا می کردند.

زاکان فرمانروای تاریکی طلسم دیوار اسراری که از دنیا محافظت می کرد را شکست و تمام الماس های قدرت ۵ اتحاد را در گستره ی زمان مخفی کرد. حال، ۵ اتحاد تمام تلاش خود را برای پیدا کردن این الماس های قدرت می کنند. اتحاد عالمان راهی را برای پیدا کردن الماس های قدرت پیدا می کنند و امواجی را به تمام زمان ها می فرستادند …

بعد از چند ماه نشانه هایی از الماس های قدرت پیدا می شود و یکی از فرماندهان اتحاد مبارزان را به آن زمان می فرستند. ماه ها بعد پیغامی از طرف زاکان که حاوی شمشیر فرمانده مبارزان بود به ۵ اتحاد فرستاده می شود و این خبر از مرگ فرمانده می داد. ۵ اتحاد دیگر ناامید شده بودند. تا اینکه پیشگویان مژده جوانی را دادند که نجات دهنده دنیا از تاریکی را می داد و با خود حیات و امید را زنده می کرد. تمامی ۵ اتحاد در تکاپو افتادند تا این پسر را پیدا کنند. در آن سوی سرزمین ۵ اتحاد در روستای « ون آرد »  پسری جوان و کنجکاو بنام کارن را پیدا کردند. در حالی که نیروهای زاکان همه مردم روستا را داشتند قتل و عام می کردند، اتحادها جان کارن را نجات می دهند. سپس آژمان رییس اتحاد پیشگویان ماجرا پیشگویی و ماموریت کارن را برایش بازگو می کند.

حال کارن می دانست که چه باید کند و هدفش چیست. خشم او نسبت به ارباب تاریکی بخاطر قتل پدر و مادر و نابودی روستایش بیشتر می شد. قدم اول او پیدا کردن الماس های قدرت بود که باید در زمان سفر می کرد و آنها را به دیوار اسرار باز می گرداند پس او آماده رفتن شد …

 

تریلر گیم پلی بازی

آپارات :

http://www.aparat.com/v/PtJqB

 

راه های ارتباط با ما

وب سایت :

 www.Carbon3D.ir

ایمیل :

[email protected]

تلگرام :

Telegram.me/CARBON_3D

اینستاگرام :

Instagram.com/CARBON_3D

لینک دانلود

https://cafebazaar.ir/app/ir.carbon3d.return

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید