استودیوی سازنده‌ی Dementium بعد از ۱۰ سال کار بسته می‌شود

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹

سازنده‌ی Dementium، یعنی رنِگِید کید، اعلام کرده که این استودیو پس از ۱۰ سال کار و گذشتن از تاسیسش، بسته می‌شود و کارش را متوقف کرده است. دو موسس رنگید کید، از این استودیو جدا شده و به سمت استودیوی خودشان رفته‌اند که یکی از آن‌ها با رنگید کید برروی فرانچایزی کار کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

این موضوع در وب‌سایت رسمی رنگید اعلام شده و دریافتیم که جولز واتشم و گِرگ هارگو مسیرشان را از هم جدا کرده‌ و قرار است تا جدا از هم کار کنند. واتشم در آتوی کار خواهد کرد و عناوین دوبعدی ونگید کید مانند Mutant Mudds و Treasurenauts در دستانش بوده و هارگو به اینفیتیزمو ملحق شده و عناوین سه‌بعدی رنگید کید نظیر Dementium و  Moon Chronicles به آن رسیده است.

لازم به‌ذکر است که این تصمیم و توقف کار استودیو، دلیل بر پایان رابطه یا وجود مشکل بین واتشم و هارگو نیست و گفته‌اند که دوستی و احترام بین‌شان هنوز پابرجاست.

Dementium: The Ward که یکی از عناوین خوب رنگید کید است، در سال ۲۰۰۷ برای نینتندو دی‌اس عرضه شد و سال قبل هم شاهد نسخه‌ی بازسازی‌شده‌اش برروی تری‌دی‌اس بودیم. قبلا برنامه‌هایی وجود داشت تا نسخه‌ی سوم این سری ساخته شود اما در حال حاضر مشخص نیست که با بسته‌شدن و جداشدن راه موسسان این کار ادامه یابد یا خیر.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید