برای ساخت Cyberpunk 2077 نیرو استخدام می‌شود + تصاویر تیزری جدید

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۹

درحالی که سی‌دی پراجکت‌رد با کار برروی The Witcher 3: Wild Hunt و دو گسترش‌دهنده‌اش بسیار مشغول بوده، اما بالاخره تمرکز خود را برروی عناوین دیگرش گذاشته است. با وجود اینکه برنامه‌ریزی شده تا اسپین‌آفی از Witcher با نام GWENT در اواخر امسال منتشر شود، ولی استودیوی سازنده بازی دیگری را دارد که بسیار بزرگ‌تر از The Witcher 3 است و باید بررویش کار کند.

عنوانی که ذکر کردیم، Cyberpunk 2077 نام دارد و تضاد کاملش با The Witcher 3 مشهود است؛ Cyberpunk در آینده و فضایی سایبرپانکی می‌گذرد که تکنولوژی عواقب خوب و بدش را برروی زمین داشته است، ولی The Witcher 3 این‌طور نیست و کاملا با این عنوان تفاوت دارد. البته بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی ساخت است و در آخرین آگهی کار سی‌دی پراجکت‌رد برای Cyberpunk 2077، می‌توان تصاویر جدیدی را یافت، گرچه در قالب تیزر هستند و چیز بزرگی را به‌نمایش نمی‌گذارند.

تاکنون هرچه از این بازی دیده‌ایم، عالی و دارای سبک و سیاقی خاص بوده که حال و هوای خاصی را به شما منتقل کرده است و هنوز چیزهای زیادی برای نمایش باقی مانده‌اند.

با وجود اینکه یک نقش‌آفرینی عظیم مانند The Witcher 3 از عنوان Cyberpunk 2077 انتظار می‌رود، اما خیلی‌ها هم مشتاقند تا شاهد بخش چندنفره‌ای عالی در این بازی باشند. تاریخ انتشار این عنوان سایبرپانکی هنوز مشخص نشده، اما می‌دانیم که تا قبل از ۲۰۱۷ منتشر نخواهد شد. اکنون می‌توانید تصاویر جدید Cyberpunk را مشاهده کنید، گرچه به عنوان تیزر محسوب می‌شوند و چیز خاصی را برای نمایش ندارند.

  

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید