برای تجربه‌ی بتای آزاد Battlefield 1 به پلی‌استیشن پلاس نیازی نیست

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۰

بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (۱۰ شهریور) آغاز خواهد شد و قرار است تا مبارزه در جنگ جهانی اول را در قالب یک عنوان شوتر از دایس برای‌مان به‌ارمغان آورد. با این حال، اکنون خبر خوبی برای بازیکنان پلی‌استیشن۴ که دارای اشتراک پلی‌استیشن پلاس نیستند، داریم و آن این است که به‌تازگی اعلام شده هیچ نیازی به پلی‌استیشن پلاس برای تجربه‌ی بتا برروی پی‌اس۴ نیست. در ادامه همراه گیمفا باشید.

این خبر خوب، از حساب رسمی توئیتر Battlefield نشعت می‌گیرد و در این شبکه‌ی مجازی، یکی از طرفداران ابراز ناامیدی کرد از اینکه دارای کد بتاست اما مشترک پلی‌استیشن پلاس نیست و در آخر، به آن پاسخ داده شد:

شما نیاز به حساب کاربری پلی‌استیشن پلاس برای تجربه‌ی بتای آزاد Battlefield 1 برروی پلی‌استیشن۴ ندارید.

در بتای آزاد Battlefield 1 یک نقشه به‌نام Sinai Desert وجود خواهد داشت که می‌توانید در دو حالت مختلف بازی کنید. این دو حالت شامل موارد زیر هستند:

Conquest:

  • یکی از مواردی که طرفداران Battlefield همیشه دوست داشته‌اند. Conquest یکی از حالت‌های بزرگ و وسیع بازی است که از ۶۴ بازیکن پشتیبانی می‌کند و در آن به مبارزه برای کنترل اهداف کلیدی خواهید پرداخت. با ارتش‌های بزرگ زمینی یا سربازان ماشین‌سوار و علاوه‌بر آن‌ها Behemothهای مهیب، Conquest تمامی عناصر را جمع کرده تا جنگ کاملی در Battlefield را به‌نمایش بگذارد.

Rush:

  • یک حالت بازی ۲۴نفره که در آن، نیروی تهاجمی باید تلگراف‌پست‌های نیروی دفاعی را پیدا و نابود کند که می‌توان از آن‌ها برای آغاز حملات توپ‌خانه‌ها استفاده کرد و سربازان را در جریان گذاشت. مدافعان می‌توانند با نابودی مواد منفجره‌ای که در موقعیت‌های تلگراف کار گذاشته شده‌اند، دربرابر متهاجمان ایستادگی کرده و بر آنان چیره شوند. چون تلگراف‌پست‌ها باید نابود شوند، مدافعان بازی باید به بخش بعدی عقب‌نشینی کرده و از تلگراف‌پست‌های دیگر محافظت کنند.

Battlefield 1 در ۲۱ اُکتبر (۳۰ مهر) برای ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید