تماشا کنید: نمایش ۳۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Final Fantasy 15

۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۹

شاید تاخیر Final Fantasy 15 یک بدشانسی بوده باشد اما هم‌اکنون می‌توانید نمایش ۳۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی آن را در ادامه مطلب مشاهده یا دانلود کنید.

اسکوئر اینکس ویدیوی ۳۳ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی را در کانال یوتیوب خود قرار داده که فقط به زبان ژاپنی است بنابراین احتمالا متوجه دیالوگ‌ها یا صحبت‌های بین شخصیت‌ها نمی‌شوید اما مهم‌ترین بخش یعنی همان گیم‌پلی هیچ تفاوتی ندارد. در ویدیو زیر، جنگ‌ها و سکانس‌های رانندگی بازی به نمایش در می‌آیند. همچنین می‌توان مقداری از جلوه‌ها و تصاویر دوست‌داشتنی بازی را هم مشاهده کرد.

در ادامه می‌توانید به ویدیوی جدید بازی نگاهی بیندازید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

با توجه به صحبت‌های کاربران در انجمن نئوگف، ویدیوی بالا از گیم‌پلی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تهیه شده که احتمالا دلیل اینکه بازی در برخی از سکانس‌ها متفاوت به‌نظر می‌رسد هم همین است. کاربران همچنین گفتند کل این ویدیو کاملا جدید نیست.

پس از اعلام یک تاخیر، Final Fantasy 15 قرار است در ۲۹ نوامبر (سه‌شنبه ۹ آذر) برروی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. هاجیمی تاباتا، کارگردان بازی، طی مصاحبه خود با سایت گیم‌اسپات گفت یکی از قابل توجه‌ترین دلایل تاخیر، این بود که بهینه‌ساز روز اول برای بازی انتشار نیابد و محتویات آن در دیسک بازی موجود باشد.

در اخبار منتشر شده دیگر از Final Fantasy 15، تاباتا اعلام کرد جهان‌باز این عنوان در نیمه دوم آن خطی‌تر خواهد شد و در این بخش هم نحوه روایت آن را شرح داد. شما همچنین می‌توانید اینجا ویدیوی ۵۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید که به زبان انگلیسی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید