گیفت کارت
گیفت کارت

۱۴ دقیقه نخست نسخه بازسازی شده BioShock را شاهد باشید

۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۷

توکی گیمز (۲K Games) ویدئو جدیدی را از نسخه بازسازی شده BioShock منتشر کرده است که ۱۴ دقیقه نخست این عنوان را نشان می‌دهد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

همان‌طور که قابل مشاهده است، بازی نسبت به سال ۲۰۰۷ بسیار بهتر به نظر می‌رسد؛ مخصوصا افکت‌های آب که در سکانس آغازین این عنوان دیده می‌شود. همچنین، در این ویدئو می‌توانیم ببینیم که عروس دریایی نیز به این عنوان اضافه شده است! مشخص نیست که این ویدئو از کدام پلتفرم تهیه شده است، ولی همان‌طور که توکی گیمز قبلا اعلام کرده بود، تمام نسخه‌ها در این مجموعه بازسازی شده با کیفیت ۱۰۸۰ و با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهند شد. شما را به تماشا این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰

دانلود با کیفیت ۴۸۰

این ویدئو جز به نمایش گذاشتن ۱۴ دقیقه نخستین بازی هدف دیگری دارد که آن نشان دادن بهبود گرافیکی از زمان عرضه است که می‌توانید در آن شاهد باشید. به‌علاوه، برای پی بردن به بهبود گرافیکی می‌توانید به این صفحه نیز مراجعه کنید.

این مجموعه بازسازی شده شامل BioShock ،BioShock 2 و BioShock Infinite است، پس امکان انتشار ویدئو‌هایی مثل این برای دو نسخه دیگر وجود دارد. همه محتویات قابل دانلود بخش چندنفره در این مجموعه گنجانده شده است.

BioShock و BioShock 2 برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی بازسازی می‌شود؛ ولی نسخه Infinite فقط بر روی کنسول‌ها بازسازی خواهد شد. قابل ذکر است که این نسخه در مجموعه بازسازی شده برای رایانه‌های شخصی موجود است، اما بازسازی نشده و کیفیت آن برابر با نسخه کنونی است.

همچنین، کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند این مجموعه را به صورت رایگان دریافت کنند. شرایط آن داشتن BioShock ،BioShock 2 و یا محتوای قابل دانلود Minerva’s Den (برای BioShock 2) در استیم است. اگر دارای این شرایط هستید، می‌توانید بهبود گرافیکی این مجموعه را بدون پرداخت هیچ مبلغی تهیه کنید.

این مجموعه در تاریخ ۱۳ سپتامبر (مصادف با ۲۳ شهریور) برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه می‌گردد. وظیفه بازسازی این عناوین بر عهده بلیند اسکوئرل گیمز (Blind Squirrel Games) است که در نسخه Infinite با ایراشیونال گیمز (Irrational Games) در توسعه بازی مشارکت داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید