PlayStation VR Worlds توسط ESRB رده‌بندی سنی شد

۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶

ESRB عنوان PlayStation VR Worlds که قرار است در اواخر امسال برای پلی‌استیشن۴ منتشر شود و شاهد آن در پلی‌استیشن وی‌آر باشیم را رده‌بندی سنی کرده که می‌توانید در ادامه از جزئیات آگاهی یابید.

با وجود اینکه PlayStation VR Worlds شامل بازی‌های غیرخشن و ساده‌ای می‌شود، اما بازی‌هایی هم در آن موجودند که برای بازیکنان بزرگ‌سال‌تر تهیه شده‌اند. این مجموعه، درجه‌ی سنی M یا Mature که همان انسان بالغ و بزرگسال است را دریافت کرده و طبق توضیحات ESRB، در آن خون، خشونت، استفاده از دخانیات و تنباکو موجودند. جزئیات رسمی که توسط ESRB منتشر شده به شرح زیرند:

این یک مجموعه از بازی‌های اکشن است که در آن، بازیکنان می‌توانند در جهان‌های مختلف واقعیت مجازی قرار گیرند. دوتا از پنج بازی این مجموعه، شوتر اول‌شخص هستند و بازیکنان از هفت‌تیرها، مسلسل‌ها و سلاح‌های آینده برای شلیک‌کردن به انسان‌ها و بیگانگان حریف استفاده می‌کنند. در یکی از صحنه‌ها، بازیکنان در یک ماشین درحال حرکت، به موتورسیکلت‌هایی شلیک می‌کنند که حاوی افراد خطرناکی‌اند و در صحنه‌ای دیگر، بازیکنان انتخاب می‌کنند تا به سر کدام یک از دو دشمنان‌شان که غیرمسلح هستند، شلیک کنند. طی دوره‌ای، بازیکنان می‌توانند برروی میزی سیگار بکشند و شخصیت‌ عنوان هم با گرفتن سیگار در دستش، در کل صحنه‌ی موردنظر به استعمال سیگار بپردازذ. همچنین کلمه‌ی f**k هم درمیان حرف‌هایش به‌گوش می‌رسد.

همان‌طور که در توضیحات بالا می‌بینید، کلا دو بازی اول‌شخص این مجموعه شامل محتویات مخصوص بزرگسال می‌شوند و بقیه از خشونت کم‌تری برخوردارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید