گیفت کارت
گیفت کارت

Battlefield 1 – جزئیاتی از شخصی‌سازی هواپیماها | دایس آماده برگرداندن سبک سابق حالت Conquest

۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸

بی‌شک یکی از هیجان‌انگیزترین موارد از دوران جنگ جهانی اول در Battlefield 1 پتانسیل استفاده از وسایل نقلیه منحصر به‌فرد و سلاح‌های آن دوره است.

لارس گوستاوسون، طراح ارشد Battlefield 1، طی صحبت‌های با خود سایت IGN در گیمزکام راجع به هواپیماهای جنگی و نحوه پیاده‌سازی آن‌ها در بازی صحبت کرد.

صحبت‌های وی در این رابطه را مشاهده می‌کنید:

زمانی که انتخاب می‌کنید به عنوان یک خلبان وارد نبرد شوید، بجای اینکه شخص دیگری برای شما کاری انجام دهد، خودتان می‌توانید به‌صورت آزادانه آن را شخصی‌سازی کنید.

او در ادامه افزود:

ما همچنین انتخاب‌های بیشتری را در جهان سندباکس بازی اضافه کرده‌ایم. در گذشته ما تصمیم گرفته بودیم که بین هواپیماهای بمب‌افکن و جنگی، فقط یکی را در بازی قرار دهیم اما این‌بار ما تمام هواپیماها را به شما خواهیم داد و انتخاب با شما است بنابراین ما به بازی‌بازان امر نمی‌کنیم که چگونه باید به انجام بازی بپردازند و کاملا آزاد هستند.

گوستاوسون همچنین گفت بازی‌بازان می‌توانند سبک بازی با هواپیما را هم خود آن‌ها انتخاب کنند:

از آنجا که هواپیماها هم قابل شخصی‌سازی هستند، بسته به اینکه می‌خواهید بیشتر به جنگ‌های هوایی بپردازید یا به دشمنان برروی زمین حمله کنید، قادر به تنظیم هوایپمای‌ خود خواهید بود بنابراین ما تصمیم‌گیری نهایی را بر عهده خود بازی‌بازان می‌گذاریم.

علاوه بر این، دایس در حساب توئیتر خود هم گفت اگر بازی‌بازان خواستار باشند، آماده برگرداندن سیستم تیکت کلاسیک حالت Conquest در بخش چندنفره هستند:

با توجه به بازخوردهایی که از بتای آزاد بازی دریافت می‌شود، دایس متهد به برگرداندن سیستم تیکت کلاسیک حالت Conquest است.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. اعضای اینسایدر Battlefield می‌توانند یک روز زودتر یعنی در ۳۰ اوت (سه‌شنبه ۹ شهریور) به تجربه بتای بازی بپردازند. از محتویات آن می‌توان به نقشه Sinai Desert و دو حالت محبوب این فرانچایز یعنی Conquest با پشتیبانی از ۶۴ بازی‌باز و Rush با پشتیبانی از ۲۴ بازی‌باز اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید