گیفت کارت
گیفت کارت

ایکس‌باکس‌وان اس را با مزایا و قیمتی خوب دریافت کنید

۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹

ایکس‌باکس‌وان اس از همان زمان عرضه موفقیت‌آمیز بوده و با فروش‌های ویژه‌ی مختلف، هرچه بیشتر خود را نشان می‌دهد. اگر مایل هستید تا ایکس‌باکس‌وان اس را با بازی‌های خوبی نظیر Fallout و Metal Gear خریداری کنید، در ادامه همراه گیمفا باشید.

در حساب کاربری خرده‌فروشی نیواگ در ای‌بِی، باندل Halo Collection ایکس‌باکس‌وان اس با سه بازی اضافی عرضه می‌شود: Fallout 4، MGS 5: The Phantom Pain و Assassin’s Creed Sydicate. خود این باندل و بدون هیچ‌گونه بازی اضافی، دارای ۳۰۰ دلار قیمت است، اما اگر می‌خواهید از این سه عنوان اضافی بهره ببرید، باید ۲۹ دلار اضافی پرداخت کنید و با وجود اینکه هرکدام‌شان جداگانه حدود ۲۰ تا ۳۰ دلار به‌فروش می‌رسند، واقعا ارزش خرج‌کردن ۲۹ دلار را دارند.

این باندل که Halo Collection نام دارد، شامل Halo 5: Gurdians و البته Halo: The Master Chief Collection می‌شود که مجموعه‌ای از عناوین Halo: Combat Evolved Anniversary، Halo 2، Halo 3 و Halo 4 است و می‌توانید تمامی این بازی‌ها را با ایکس‌باکس‌وان اس دریافت کنید و از تجربه‌ی‌شان لذت ببرید. اگر به‌صورت کلی حساب کنیم، با این فروش ویژه می‌توانید یک کنسول با هشت بازی عالی فقط با قیمت ۳۲۹ دلار دریافت کنید که واقعا ارزشمند است.

علاوه‌بر این، در خود وب‌سایت نیواگ کنسول ایکس‌باکس‌وان اس با مزایایی خوب به‌فروش می‌رسد و قادر خواهید بود تا به‌همراه این کنسول، Assassin’s Creed Syndicate و یک کنترلر دیگر هم دریافت کنید. همچنین باندلی وجود دارد که شامل Madden 17 می‌شود.

به‌یاد داشته باشید گرچه ایکس‌باکس‌وان اس تازه عرضه شده، اما کنسول ایکس‌باکس جدیدی با نام رمز پراجکت اسکورپیو قرار است تا در اواخر ۲۰۱۷ وارد بازار شود. این کنسول میان‌نسلی، به‌طور قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر از ایکس‌باکس‌وان اس و خود ایکس‌باکس‌وان معمولی است، اما با این حال، ظاهرا هیچ عنوان انحصاری‌ای نخواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید