کارگردان Final Fantasy XV از نیمه دوم بازی و رزولوشن آن برروی کنسول‌ها می‌گوید

۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸

هاجیمی تاباتا به عنوان کارگردان بازی Final Fantasy XV جزئیات بیشتری را راجع به رزولوشن آن برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به‌همراه نیمه دوم به اشتراک گذاشت.

او مشخص کرد که در حال حاضر بازی برروی هر دو کنسول با رزولوشن پویا اجرا می‌شود. نسخه پلی‌استیشن ۴ بین رزولوشن‌های ۹۰۰p و ۱۰۸۰p با هدف نزدیک شدن به نرخ فریم ثابت ۳۰ در حال اجرا است. نسخه ایکس‌باکس وان هم بین رزولوشن‌های ۷۶۵p و ۹۰۰p قرار دارد که حتی در این کنسول هم نرخ فریم به ۳۰ نزدیک است.

او توضیح داد که کار برروی بهینه‌سازی به پایان نرسیده و تیم سازنده تا زمان عرضه بازی برروی آن، خصوصا ثبات نرخ فریم کار می‌کند. علاوه بر این، بهبود گرافیک بازی همچنان ادامه دارد و به عنوان مثال، تیم سازنده در حال بهبود ظاهر درختان در فاصله‌های متوسط است که در نسخه نهایی بهتر خواهد بود.

وی همچنین گفت Altissia در اواسط بازی حضور پیدا خواهد کرد و جزئیات بیشتری را از نیمه دوم Final Fantasy XV به اشتراک گذاشت که در گذشته اعلام شد روند خطی‌تری دارد.

خطر اسپویل نحوه روایت نیمه دوم بازی:

نیمه دوم بازی در یک قطار جریان دارد و داستان آن در طول سفر با همان قطار ارائه می‌شود. در حالی که بخش جهان‌باز Final Fantasy XV می‌تواند به اندازه کافی وجود داشته باشد، تیم سازنده قصد دارد بازی را تنگ‌تر کند تا همان نوع سنتی مانند Final Fantasy را ارائه دهد؛ خلق ترکیبی از یک بازی جهان‌بار و داستان‌ محور.

پایان اسپویل نحوه روایت نیمه دوم بازی

علاوه بر این، ما همچنین متوجه شدیم از آنجا که بازی با تاخیر مواجه شده، اسکوئر اینکس امکان تولید تعداد بیشتری از نسخه‌های Ultimate Collector را بررسی کرده بود اما متاسفانه چنین موردی غیر ممکن به‌نظر می‌رسید چراکه خط تولید آن بسته شده است.

پس از انتشار یک شایعه راجع به تاخیر دو ماهه بازی، اسکوئر اینکس سرانجام تایید کرد Final Fantasy 15 در ۲۹ نوامبر (سه‌شنبه ۹ آذر) برروی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد البته تاریخ عرضه Kingsglaive: Final Fantasy XV تغییری نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید