شایعه: تاریخ انتشار دموی Forza Horizon 3 مشخص شد

۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵

ظاهرا تاریخ انتشار دموی Forza Horizon مشخص شده و به‌لطف خرده‌فروشی‌ای در پرستون انگلستان با نام گِیم لو رفته است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

در نئوگف، تصویری از خرده‌فروشی گیم منتشر شده که فردی از آگهی دموی Forza Horzion 3 عکس گرفته و به وضوح قابل مشاهده است. اگر کمی به تصویر دقت کنید، قسمت پایین و سمت راست آگهی، تاریخ انتشار دمو ذکر شده که ۱۲ سپتامبر (۲۲ شهریور) است؛ قبل از اینکه بازی در اواخر سپتامبر عرضه شود. اکنون می‌توانید این تصویر لورفته را مشاهده کنید.

با این حال، مایکروسافت هنوز رسما تاریخ انتشار دمو را اعلام نکرده و این خبر هم باید به‌عنوان شایعه حساب کرد، زیرا همیشه ممکن است تا تغییراتی در برنامه‌های یک شرکت ایجاد شود. همچنین اگر به‌یاد داشته باشید، دموی Forza Horizon 2 دو سال قبل برروی ایکس‌باکس‌وان منتشر شد و محتوای نسبتا خوب و زیادی داشت و امیدواریم تا دموی این نسخه‌ی جدید هم همین‌طور باشد.

احتمالا این دمو به‌عنوان یک آموزش باشد و به شما اجازه دهد تا به گشت و گذار در مکان‌های جالب و به‌اصطلاح باحال استرالیا بپردازید. بد نیست اشاره کنیم که حتی ممکن است به عنوان یک پیش‌نمایش از محتویات و ماشین‌های موجود در بازی اصلی باشد.

برخلاف نسخه‌های قبلی Forza Horizon، نسخه‌ی سوم آن قرار است تا برای رایانه‌های شخصی عرضه شود و آن را برروی ویندوز ۱۰ خود اجرا کرده و از ماشین‌سواری در استرالیا لذت ببریم، البته مشخص نیست که دمو برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید