باندای نامکو از شخصیت‌ها و مدت‌زمان داستان Dragon Ball Xenoverse 2 می‌گوید

۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲

هرچه به اُکتبر و انتشار Dragon Ball Xenoverse 2 نزدیک‌ می‌شویم، اطلاعات جدیدی از آن منتشر می‌شوند و ما را از جزئیات بیشتری آگاه می‌کنند، به‌طوری که همین تازگی‌ها تهیه‌کننده‌ی این بازی صحبت‌هایی درباره‌ی شخصیت‌ها و مدت‌زمان داستان انجام داده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری مطلع شوید.

تهیه‌کننده‌ی Dragon Ball Xenoverse 2، ماسایوکی هیرانو، در آخرین مصاحبه‌ی خود از موارد موجود در بازی گفته و همچنین ذکر کرده که چه چیزهایی شامل بازی نمی‌شوند.

اول از همه، گفته شده که مدت‌زمان داستان بازی، همان مقداری خواهد بود که در نسخه‌ی اول شاهد بودیم، البته ویژگی‌ها و مواردی هستند که طول بازی را بیشتر کنند. همچنین در بازی شاهد حالتی با نام World Tournament خواهیم بود که در همان اوایل انتشار به آن اضافه می‌شود.

حال می‌رسیم به فرم شخصیت‌ها. طبق گفته‌های ماسایوکی، فرم Kid شخصیت Goku یا فرم‌های ثانویه‌ی Frieza و Cell وجود نخواهند داشت و خیلی‌ از فرم‌های Buu هم فعلا قرار نیست که به بازی اضافه شوند.

فرم دیگری که شامل بازی نمی‌شود، Kaioken مختص Super Saiyan Blue Goku است که شاهد آن در Dragon Ball Super بوده‌ایم و احتمالا دیرتر به بازی افزوده خواهد شد.

با وجود اینکه درحال حاضر هیچ برنامه‌ای برای اضافه‌شدن این فرم‌‌ها نیست، ولی هیرانو قول داده که اگر به اندازه‌ی کافی درخواست از سوی طرفداران انجام گیرد، آن‌ها را در بازی موجود خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید