گیفت کارت
گیفت کارت

کارگردان هنری بازی Dead Space به کریستال داینامیکس پیوست

۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷

کریستال داینامکس به عنوان سازنده Tomb Raider اعلام کرد که ایان میلم را جهت کارگردانی یک بازی جدید از فرانچایز Tomb Raider استخدام کرده است.

این خبر را پیش از هر چیز می‌توان به عنوان تایید ساخت بازی جدیدی از سری بازی‌های Tomb Raider دانست که البته جای تعجب و شگفتی خاصی نخواهد داشت.
آقای میلم برای حدود دو دهه در صنعت بازیسازی حضور داشته است. شاید او با کارهایی که در شرکت الکترونیک آرتز کرده است شهرت یافته باشد، جاییکه او به عنوان کارگردان هنری برروی فرانچایز Dead Space در ویسرال گیمز کار کرده است. او همچنین در ویسرال برروی بازی‌های Battlefield Hardline و عنوان جدید Star Wars این استودیو کار کرده است.

اسکات ایماس به عنوان رئیس استودیوی کریستال داینامیکس در بیانیه‌ای پیرامون میلم اعلام کرد:

ایان یکی از افراد با سابقه است که به خوبی قادر به ترکیب نوآوری، هنر و شور و اشتیاق در صفحه نمایش می‌باشد. ما بسیار هیجان زده‌ایم و به ایان به عنوان عضو جدیدی در استودیوی خود خوش آمد می‌گوییم. نگرش او، استعداد و آرمان گرایی او برای سخت بازی‌های بزرگ و ایجاد تجربه‌ای منحصر بفرد بسیار عالی است و تمام چیزی است که کریستال داینامیکس به آن نیاز دارد.

آقای میلم نیز خود اعلام نمود که او همیشه از بازی‌های ماجراجویانه‌ای نظیر Tomb Raider لذت برده است، بنابراین از فرصت پیش آمده برای پیوستن به استودیوی کریستال داینامیکس استفاده کرده است. او گفت:

اینجا خانه لارا کرافت است، کسی که افسانه بازی‌های اکشن ادونچر و یکی از ستون‌های این صنعت می‌باشد. من کار کریستال داینامیکس را تحسین می‌کنم چراکه آنها در تلاش‌اند تا روایت‌های درجه یک و تماشایی را در کنار سیستم عمیق خود در اختیار طرفداران قرار دهند. من بسیار هیجان زده‌ام که به آنها پیوسته‌ام و مشتاق هستم که جزوی از کار آنها باشم.

هنوز هیچ بازی Tomb Raider جدیدی معرفی نشده است اما داستان این سری بازی از ریبوت سال ۲۰۱۳ شروع، با Rise of the Tomb Raider ادامه و با بازی سومی ادامه خواهد یافت که امکان دارد بازی باشد که قرار است میلم کارگردانی آن را انجام دهد، گرچه این موضوع هنوز تایید نشده است.
بازی Rise of the Tomb Raider در ماه اکتبر برای پلی‌استیشن ۴ تحت نسخه ۲۰ Year Celebration edition عرضه خواهد شد و شامل پشتیبانی از پلی‌استیشن وی‌آر می‌باشد. این نسخه همچنین شامل محتویات تک نفره Blood Ties می‌باشد که برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید