مشکلاتی که بازی No Man’s Sky پس از نام گذاری اکتشافات دارد

۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۸

چند هفته از عرضه بازی No Man’s Sky میگذرد و بازیکنان بسیاری درگیر اکتشافات و نام گذاری آنها می‌باشند اما بنظر می‌رسد که براساس گزارش برخی افراد، نام گذاری اکتشافات که می‌تواند شامل سیارات و حیوانات باشد، موضوعی دائمی نیست و اسامی برخی از بازیکنان پس از گذشت مدت زمانی پاک شده‌اند.

براساس پستی که در subreddit توسط Dark_Nexis ارسال شده است، زمانیکه او به برخی از سیاراتی که در اوایل عرضه بازی کشف کرده است پس از گذشت مدت زمانی سر زده است، مشاهده کرده که کلیه اسامی که او به موقعیت‌ها، موجودات و حتی خود سیارات داده است پاک شده‌اند. به عبارت دیگر اینطور می‌توان گفت که حالت سیاره به حالت پیش از کشف آن بازگشته است، گرچه سیاره و سیستم ستاره‌ای همچنان به اسم Dark_Nexis به عنوان اکتشاف کننده ثبت شده است.

فرد دیگری با یوزر Ultrasilvanus این موضوع را تایید کرده است. ظاهراً زمانیکه او پس از گذشت چند روز به سیاراتی که کشف کرده است سر زده، مشاهده کرده است که اسامی حیوانات و اکتشافات او بصورت “?????????” نمایش داده می‌شوند. بعلاوه Ultrasilvanus با بررسی موضوع مشاهده کرده است که برخی از اسامی او نیز به مرور زمان پاک شده‌اند.
با توجه به موضوعات دیده شده بنظر می‌رسد که در این بازی محدودیتی وجود دارد که با رسیدن بازیکنان به آن محدودیت، اسامی اکتشافات اولیه شروع به پاک نمودن خواهند کرد.

این اولین بار از زمان عرضه این بازی نیست که بازیکنان گزارشاتی مبنی بر پاک شدن اسامی داده شده به اکتشافات خود را اعلام می‌کنند و این موضوع پیش از این نیز گزارش شده بود.

سازنده بازی یعنی استودیوی هلو گیمز هنوز در مورد این موضوع صحبتی نکرده است.

اعلام این گزارشات در حالی است که از زمان عرضه بازی No Man’s Sky برروی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ شاهد مشکلات بسیاری بوده است و استودیوی هلو گیمز تلاش بسیاری در برطرف نمودن آنها نموده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید