دموی The Legend of Zelda: Breath of the Wild به نمایشگاه ای‌بی گیمز راه می‌یابد

۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۹

به‌تازگی اعلام شده که در نمایشگاه ای‌بی گیمز استرالیا، قرار است تا دموی  The Legend of Zelda: Breath of the Wild برای Wii U به‌نمایش گذاشته شود، اما متاسفانه، این دمو فقط برای تعداد محدودی موجود خواهد بود. در ادامه همراه گیمفا باشید.

نینتندو استرالیا، در وب‌سایت رسمی‌اش اعلام کرده که در نمایشگاه ای‌بی گیمز، برخی از بازیکنان شانس این را خواهند داشت تا The Legend of Zelda: Breath of the Wild را برروی Wii U تجربه کنند و از این دمو لذت ببرند؛ دمویی که در E3 امسال هم به‌نمایش گذاشته شده بود.

درطول این رویداد سه‌روزه، فقط عده‌ی محدوی قادر به تجربه‌ی دمو خواهند بود و برای کسب دسترسی، نیاز به Play Pass دارید که از راه‌های مختلفی می‌توان برنده‌ی آن شد؛ یکی از راه‌ها، این است تا نشان دهید که چقدر طرفدار بزرگی برای Zelda هستید و عکس، ویدئو یا لینکی را نشان دهید که میزان طرفداری‌تان را به‌نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید کمی خلاق باشید و از ایده‌های جالبی استفاده کنید، گرچه این فایل‌ها نباید بزرگ‌تر از ۵ مگابایت باشند. تا ۹ سپتامبر (۱۹ شهریور) فرصت دارید تا در این رقابت حضور یابید و از این‌جا می‌توانید این کار را انجام دهید. راه بعدی، حضور در مسابقه‌ی عکاسی اینستاگرام The Legend of Zelda است، البته جزئیات بیشتری کمی دیرتر ارائه خواهند شد. در آخر، با شرکت در مسابقه‌ی کاس‌پلی Zelda می‌توانید شانس تجربه‌ی دمو را داشته باشید که در خود نمایشگاه ای‌بی گیمز و غرفه‌ی نینتندو برگزار می‌شود.

نمایشگاه ای‌بی گیمز در ۳۰ سپتامبر (۹ مهر) برگزار می‌شود و تا ۲ اُکتبر (۱۱ مهر) ادامه خواهد داشت که سیدنی استرالیا وظیفه‌ی میزبانی‌اش را دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید