گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی Gears of War 4 توسط رامین جوادی ساخته می‌شود

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶

امروز مایکروسافت به‌صورت رسمی اعلام کرد که آهنگ‌سازی Gears of War 4 توسط رامین جوادی ساخته می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

رامین جوادی که تابه‌حال جوایز زیادی از جمله نامزدی Grammy را در کارنامه خود دارد، موسیقی عنوان موردانتظار Gears of War 4 را خواهد ساخت. جوادی سابقه ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون Iron Man و Warcraft را در کارنامه خود دارد. او همچنین موسیقی سریال تحسین شده Game of Thrones و Person of Interest را نواخته است.

راد فرگوسن درمورد رامین جوادی چنین گفت:

بازی‌های بسیار کمی هستند که به اندازه سری Gears در آن احساسات جریان داشته باشد. برای آنکه بتوانیم به بهترین نحو ممکن این احساسات را در بازی پیاده کنیم، نیاز به شخصی داریم که توانایی موسیقایی بالایی داشته باشد. ما به دنبال آهنگ‌سازی بودیم که بتواند این احساسات را در بازی به‌خوبی پیاده کند و رامین انتخاب بدیهی ما بود.

جوادی نیز در ادامه به این نکته اشاره داشت که او به برای ساخت موسیقی Gears of War 4 بسیار خوشحال است اما نه برای اکشن آن بلکه لحظات ملایم Gears of War 4 او را جذب می‌کند. جوادی ادامه داد:

Gears of War 4 مطمئنا عنوان اکشنی است اما چیزی که حقیقتا برایم جذاب است مسیر احساسی بازی‌ست که واقعا مرا جذب می‌کند.

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود. همچنین این عنوان بخشی از برنامه Xbox Play Anywhere نیز خواهد بود، بدین معنی که شما می‌توانید نسخه دیجیتالی ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی را خریداری کرده و نسخه دیگر را به‌صورت رایگان دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید