گیفت کارت
گیفت کارت

پیش‌خریدهای پلی‌استیشن وی‌آر در گیم‌استاپ سریع‌ترین فروش تاریخ این شرکت بوده‌اند

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۲

گیم‌استاپ در کنفرانس مالی سه‌ماه‌ی دوم سال مالی ۲۰۱۶ خود، درباره‌ی همکاری‌اش با سونی و انتظاراتی که از محصولات پلی‌استیشن دارد، صحبت کرده و جزئیات بیشتری به‌اشتراک گذاشته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

طبق گفته‌های گیم‌استاپ، میزان تقاضای پلی‌استیشن وی‌آر عظیم و فوق‌العاده بوده و آخرین باری که برای پیش‌خرید قرار گرفته، سریع‌ترین فروش تاریخ این شرکت را رقم زده است! این شرکت همچنین گفته که سونی واقعیت مجازی را به‌طور جدی دنبال می‌کند و نقش مهمی در این زمینه دارد. علاوه‌بر این‌ها، گیم‌استاپ انتظار دارد تا مقادیر پلی‌استیشن وی‌آر درطول پاییز بسیار محدود باشند.

مدیر ارشد اجرایی گیم‌استاپ، تونی بارتل، راجع به عرضه‌ی پلی‌استیشن وی‌آر صحبتی داشته و گفته که پیچیده و گران است و در این مورد، گیم‌استاپ تمایل دارد تا دارای واحدهای بیشتری باشد و هدست‌های بیشتری عرضه کند، زیرا این شرکت می‌تواند اعتبار تجاری، مزایای پیش‌خرید و اعتباراتی برای اعضای Power-Up ارائه کند.

مدیر ارشد امور مالی این شرکت، رابرت لوید، اضافه کرده که سونی درطی هفته‌های گذشته، چندین بار به دفاتر گیم‌استاپ آمده و به‌دنبال لیست اعضای Power-Up این خرده‌فروشی که داری پلی‌استیشن۴ هستند، بوده و در این فکر است تا چگونه آن‌ها را به خرید هدست پلی‌استیشن وی­‌آر تشویق کند.

مدیران گیم‌استاپ فکر می‌کنند که شریک بسیار قدرتمندی برای عرضه‌ی محصولات سونی و بقیه‌ی شرکت‌ها هستند، اما سونی از همه‌ی‌شان مهم‌تر است، زیرا به‌عنوان یک شرکت پایه، اساسی و مهم محسوب می‌شود.

در این کنفرانس مالی، به پلی‌استیشن نئو هم اشاره شده و شنیده‌ایم که گیم‌استاپ در پیش‌بینی‌های سال مالی جاری‌اش، این کنسول میان‌نسلی را جای داده، اما برنامه‌های آن‌چنان گسترده‌ای را فعلا دارا نیست و چیز زیادی راجع به آن نمی‌داند و انتظار دارد تا در ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور) جزئیات بیشتری نصیب‌شان شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید