توضیحاتی در مورد تغییرات جدید بازی Overwatch توسط طراح آن

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۳

در بروز رسانی جدید بازی Overwatch شاهد ثبات بیشتری خواهیم بود اما همچنان خبر و نشانه‌ای از شخصیت جدیدی در این بازی که بازیکنان انتظار آن را می‌کشیدند به چشم نمی‌خورد.

مدتی پیش آثاری از احتمال معرفی شخصیت جدیدی در بازی Overwatch منتشر شده بود و اشارات آن به رویدادی در این هفته بود. بازیکنان آنلاین با سرنخی (که بعداً پاک شد.) در انجمن بانجی مواجه شدند که پستی با یک نوشته اسپانیایی بوده است. پس از چند ثانیه، پست ارسال شده دچار تغییراتی شد به گونه‌ای که صفحه هک شده است. بازیکنان با پیامی که در ابتدا هیچ ایده‌ای در مورد آن نداشتند مواجه شدند اما پس از مدتی متوجه شدند که آن پیام یک کد Base64 بوده است که تبدیل به سرنخی برای آنها شده بود و شامل پیامی به اسپانیایی می‌شد.

آن پست و شمارشگر معکوس آن پس از مدتی ناپدید شدند و به کاربران سرنخی از یک رویداد جدید دادند، بسیاری معتقد بودند که این رویداد جدید مربوط به شخصیت Sombra خواهد بود و برخی نیز فکر می‌کردند که مربوط به اولین بسته دانلودی بازی می‌باشد.

برخی گمانه‌ زنی‌ها نیز به ارائه بروز رسانی که شخصیت جدیدی را معرفی خواهد نمود مربوط بوده است. بجای آن شاهد ارائه بهینه سازی که چندین تغییر در بازی را ایجاد خواهد نمود که برخی از آنها مربوط به بروز رسانی هفته گذشته بازی بوده‌اند.

در پست مربوط به ارائه جزئیات بروز رسانی جدید بازی که توسط جف گودمن به عنوان طراحی اصلی بازی ارسال شده است، اعلام شد که بروز رسانی جدید بر سه ناحیه متمرکز شده است. اولین آنها مربوط به شخصیت Hanzo بوده است. گودمن اعلام کرد:

عملکرد Hanzo در PTR بسیار خوب بوده است، بسیاری از مردم بازخوردهای خوبی را در مورد آن ارائه کرده‌اند و گفته‌اند در تغییرات اخیر او به خوبی قوی شده است. هدف اصلی برروی تغییرات Hanzo  این بوده است که به به بازیکنان اجازه دهیم که احساس کنترل خوبی برروی شلیک‌ها و مهارت‌های او داشته باشند و از ثبات بیشتری برخوردار باشند. این حالت در حال حاضر محقق شده است و امکان شلیک‌های قدرتمند در ترکیب با سرعت او امکان‌پذیر شده است. بنابراین ما مقدار projectile  او را به مقدار ۳۳ درصد در بروز رسان جدید کاهش داده‌ایم.

شخصیت دیگری که تغییرات برروی او اعمال شده‌اند Soldier 76 می‌باشد. گودمن در مورد آن اعلام کرد:

بطور کلی نتیجه تغییرات برروی این شخصیت بهبود تاثیرات او در زمان شلیک‌های burst سلاح او می‌باشد و شاهد برد طولانی‌تری برای سلاح او خواهید بود.

تغییر نهایی مربوط به melee سریع و تلاش برای ایجاد ثبات و پایداری بیشتر در توانایی‌ها می‌باشد. گودمن اعلام کرد:

فلسفه کلی ما در اینجا این بوده است که melee سریع مشکلی برای توانایی‌ها ایجاد نکند. توقعات کمی در این مورد وجود دارد. وجود حرکات سریعی نظیر Tracer’s Blink ،Pharah’s Jet Boost یا Winston’s Leap در کنار عملکرد سریع melee خواهد بود. توانایی‌های نهایی اکنون melee سریع را لغو خواهند کرد، چون توانایی‌های مهمتری وجود دارند که در اولویت قرار دارند.

امکان مشاهده تغییرات جدید را در صورت در اختیار داشتن بازی Overwatch برروی رایانه شخصی از طریق سرورهای PTR را خواهید داشت. تنها منطقه خود را برروی  PTR: Overwatch در کلاینت Battle.net قرار دهید. همچنین نسخه PTR به شما اجازه امتحان نقشه جدید یعنی Eichenwalde را خواهد داد که بطور رسمی در ماه سپتامبر ارائه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید